Vedybinė sutartis: ar verta?

Vedybinė sutartis - sąvoka, kuri atsirado dar senų senovėje. Ši samprata egzistavo dar nuo Hammurabi karaliaus laikų, taip pat minima Senovės Egipte, Senovės Graikijoje ir Romoje. Prieš tūkstančius metų, vyras ir moteris, prieš sukurdami šeimą sudarydavo sutartį, kurioje buvo aptardami turtiniai ir paveldėjimo klausimai. Vienas pirmųjų šaltinių slavų ir baltų kraštuose, kuriame buvo paminėta vedybinė sutartis, buvo LDK statusas. Taigi, nors Lietuvoje vedybinė sutartis nėra populiari ir daugiau sukelia neigiamų asociacijų, susijusių su išskaičiavimu ir pasitikėjimo stoka, į tai galima pažiūrėti iš kitos pusės, kaip į santuokos palengvinimą. Advokatų komanda Vilniuje pataria apsidrausti ir sudaryti vedybinę sutartį

Vedybinių sutarčių sudarymas


Daugeliui atrodo, ypač aistringos meilės laikotarpyje, kad vedybinė sutartis yra kažkas sumenkinančio jų jausmus ir vedančio link skyrybų. Tačiau, iš tikrųjų, vedybinė sutartis gana dažnai sumažina konfliktų tikimybę dėl turto dalybų, nes visi klausimai iš anksto aptariami ir dėl jų nekyla ginčų. Vedybinės sutarties baimė yra vienas iš nedaugelio jo trūkumų. Visa kita yra veikiau privalumai.

 

Registracija
Internetu arba +37065948043

 


Vedybinė sutartis tai susitarimas, nustatantis sutuoktinių turtines teises ir pareigas santuokos metu, o taip pat jai iširus. Vedybinė sutartis yra neprivaloma ir, kadangi, tai yra dvišalis sandoris, jai įvykdyti reikalingas abiejų šalių sutikimas. Svarbu žinoti, kad yra ikivedybinė sutartis ir povedybinė sutartis. Taip, iki vestuvių sudaryta sutartis, kuri vadinama ikivedybine, įsigalioja tik po santuokos. Tuo metu kai povedybinė sutartis gali būti sudaroma bet kuriuo santuokos etapu. Taip pat svarbu pabrėžti, kad vedybinė sutartis sudaroma tik sutuoktinių esamam ir būsimam turtui, ir vaikai į ją negali būti įtraukti. Santuokos nutraukimo atveju prioritetas yra skiriamas vaikų interesams apginti ir jų gerovei, todėl visi klausimai dėl gyvenamosios vietos ir išlaikymo negali būti numatyti vedybų sutartyje. Vedybinė sutartis galioja tik notaro patvirtinta ir įregistruota registre. Nors vedybų sutartį tvirtina notaras, tačiau advokato paslauga ne mažiau reikalinga sudėlioti visus punktus ir paruošti abiem šalims palankią sutartį. 


Vestuvių dieną būsimi sutuoktiniai tiki, kad gyvens ilgai, laimingai ir mirs abu tą pačią dieną. Meilės būsenoje daugelis net nesusimąsto, kad vedybinis gyvenimas yra ne vien rožėmis klotas. Sutuoktinių gyvenime būna įvairių santuokos etapų ir ne visos poros sugeba išspręsti konfliktus. Santuokos nutraukimas, turto dalybos, vaikų išlaikymas ir auklėjimas - klausimai, kurie išeikvoja daug energijos ir pridaro rūpesčių. Vedybinė sutartis galėtų palengvinti šią situaciją. Teisininkai pataria žengti svarbiausią savo gyvenimo žingsnį saugiai.     

Vedybinių sutarčių sudarymas


APIE MUS


Su TEMIDIS lengva priimti geriausią sprendimą

Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų rūpesčius ir padėtume rasti geriausią sprendimą jūsų atveju. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, todėl galite būti tikri, kad Jūsų verslo ir asmeniniais reikalais bus pasirūpinta tinkamai. Esame advokatų komanda, kurios specializacija yra paslaugų teikimas privatiems klientams ir įvairaus dydžio įmonėms. Padėjome tūkstančiams žmonių pasiekti savo tikslus ir rasti geriausius sprendimus..


Mūsų teisininkai yra ekspertai, todėl sugeba rasti tinkamą sprendimą jūsų bylai ar problemai ir žino, kaip tai padaryti efektyviai - greitai ir nebrangiai. Turime patirties dirbant su klientais iš įvairių gyvenimo sričių, todėl galime jums padėti, nesvarbu, su kokio pobūdžio teisiniais iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar tai būtų komercinis bylinėjimasis, ar įmonių sutartys, ar sužalojimas – mes jums padėsime!


Mes tikime efektyvumu

Teikiame teisines paslaugas asmenims ir įmonėms, įskaitant:

– Žmones, patekusius į autoįvykius ir kuriems reikia pagalbos gauti kompensaciją

– Smulkaus verslo savininkams, ieškantiems teisinių patarimų, kaip steigti savo įmonę ar plėsti veiklą

– Asmenims, kurie buvo suimti ir kuriems reikia patyrusio advokato.

Pagalba civilinėse ir baudžiamosiose bylose;

Sutarčių ir susitarimų rengimas;

Atstovavimas teisminiuose procesuose (įskaitant arbitražą) dėl bankroto ir nemokumo, taip pat ginčuose, susijusiuose su šeimos teise;

Mokesčių konsultacijos.


Siūlome pagalbą visais teisinio proceso aspektais: nuo dokumentų rengimo iki liudytojų paieškos teisminėse bylose ir prireikus net kreipimosi į teismą. Nesvarbu, kokioje byloje esate įsivėlęs – baudžiamojoje ar civilinėje – mes esame dėl Jūsų! Todėl stengiamės, kad kiekviena su mumis praleisto laiko sekundė būtų svarbi ir kiekvienas mūsų paslaugoms išleistas centas būtų to vertas.


Kai jums reikia advokato Vilniuje, Lietuvoje TEMIDIS yra teisingas pasirinkimas.

Didžiuojamės galėdami teikti aiškų, glaustą bendravimą su savo klientais, todėl galite būti tikri, kad sakydami „viskuo pasirūpinsime“, tai ir turime omenyje. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos skyryboms ar testamento sudarymui, mūsų teisininkų komanda padės jums kiekviename žingsnyje.


Žinome, kaip svarbu jums priimti geriausius sprendimus sau, savo verslui ir šeimai, ir esame čia, kad padėtume tai padaryti.  Suprantame, koks įtemptas gali būti teisinių problemų sprendimas, ir norime užtikrinti, kad turėtumėte viską, ko reikia, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą dėl tolesnių veiksmų. Kai jums reikia advokato, nėra laiko gaišti. Komandoje TEMIDIS tikime, kad jūsų laikas ir pinigai yra brangūs. Siūlome visas paslaugas po vienu stogu, kad su kuo mažiau vargo gautumėte efektyviausių rezultatų. 


Tikime, kad kiekvienas klientas nusipelno didžiausio mūsų dėmesio ir pastangų. Skirsime laiko atidžiai išklausyti, ką norite pasakyti, paaiškinti, kaip jūsų situacijai taikomi įstatymai, ir sąžiningai patarti, kaip galime dirbti kartu, kad pasiektume jūsų poreikius atitinkantį rezultatą. Ir jei negalėsime jums padėti sprendžiant jūsų atvejo, iš anksto jums pasakysime, kad nereikėtų gaišti laiko ar išleisti pinigų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948043