Advokatų kontora: kur kreiptis ir kaip išsirinkti?

Teisinių paslaugų pavadinimai gali sutrikdyti kiekvieną, kuris anksčiau nebuvo susidūręs su teisinėmis problemomis. Advokato paslaugos, teisininko paslaugos, juristo konsultacija, teisinė pagalba, notarai, advokatų kontoros ir daugybė kitų įvairiausių paslaugų kiekvienoje atskiroje teisės srityje. Taigi, kur kreiptis iškilus teisiniams klausimams? Šioje pasirinkimų gausoje bet kas galėtų susipainioti ir nežinoti kur kreiptis tam tikroje situacijoje. Advokatų komanda TEMIDIS padės išsiaiškinti kokios yra teisinės paslaugos ir kaip išsirinkti tinkamiausią. 

Advokatų kontora Vilniuje


Advokatų kontora ar teisininko paslaugos?

Gyvenimas yra nenuspėjamas. Dar vakar viskas klostėsi gerai, o šiandien Jums arba Jūsų artimiesiems reikalinga teisininko pagalba. Kurias paslaugas pasirinkti? Į ką atkreipti dėmesį? Kuo skiriasi savarankiška advokato praktika nuo advokatų kontoros? Dažnam sunku suprasti skirtumą ir vienintelis svarbus dalykas, lemiantis pasirinkimą yra pinigai. Kuri paslauga pigesnė, kas suteiks nebrangias arba nemokamas konsultacijas? Klausimų gali kilti daug, tačiau esmė gali būti suformuluota labai paprastai. Ne kiekvienas teisininkas yra advokatas, tačiau kiekvienas advokatas yra teisininkas


Teisininko paslaugos yra komercinės organizacijos arba laisvai samdomi teisininkai, teikiantis teisines konsultacijas ir paslaugas už atlyginimą. Teisininku tampama po teisės studijų. Tuo tarpu pripažinimas advokatu įmanomas tik po 5 metų teisinio darbo nuo kvalifikacijos įgijimo arba po 2 metų advokato padėjėjo praktikos. 


Advokatų kontora - tai advokato darbo vieta, kurioje dirba ne tik advokatai, bet ir kiti teisininkai, ir specialistai. Advokatų kontoroje gali dirbti tik vienas advokatas, o gali dirbti ir šimtai. Lietuvoje advokatas teikia paslaugas už atlyginimą ir neatlygintinai. Advokatų kontorų veikla Lietuvoje yra reguliuojama LR advokatūros įstatymu. 


Taigi, jeigu kalbama apie dalyvavimą civiliniame procese arba administracinio nusižengimo byloje, teisininko konsultacija arba teisinė pagalba padės Jums išspręsti susiklosčiusią situaciją. Tačiau išspręsti baudžiamąją bylą turi teisę tik advokatas. Prieš pasirinkdami specialistą apgalvokite kokia Jūsų situacija ir nuspręskite kokios būtent pagalbos Jums reikia. Ar iš tikrųjų reikalingas advokatas ar Jums tiesiog reikia teisinių paslaugų? Nuo atsakymo priklausys ir teisinių paslaugų įkainiai.

 

Registracija
Internetu arba +37065948043

 


Advokatų kontora: kaip išsirinkti?

Nusprendėte, kad Jums reikia aukšto profesionalumo lygio teisinės paslaugos, kurios gali suteikti tik advokatų kontora. Pabandykite įvesti į Google paiešką frazę “Advokatų kontoros Vilniuje” ir nustebsite pasirinkimo gausa. Kaip išsirinkti geriausiai Jums tinkanti specialistą? Juk nepatikėsite savo problemos pirmam pasitaikiusiam. O ir tas, kas padėjo vienam, gali visai netikti kitam. Todėl patariame atkreipti dėmesį į šiuos paprastus 4 žingsnius


  1. Prieš pasirenkant advokato kontorą suformuluokite savo problemos tematiką ir kreipkitės į šios srities specialistą. Advokatų kontora gali apimti visas teisės sritis arba tam tikras veiklos specializacijas. Nuspręskite kokios būtent pagalbos Jums reikia ir įsitikinkite, kad Jūsų pasirinktas teisininkas turi advokato statusą (jeigu Jūsų atvejis reikalauja kvalifikuoto advokato intervencijos). Visada galite užsiregistruoti konsultacijai, kurios metu galėsite išsiaiškinti kartu su specialistu kokia teisinė pagalba Jums reikalinga.
  2. Didesnis nereiškia geresnis. Didžiosios advokatų kontoros dažniausiai dirba su įmonėmis ir verslininkais. Mažesnės advokatų kontoros taip pat dirba su įmonėmis, tik jų apimtis yra mažesnė, tačiau tai nereiškia, kad paslaugų kokybė yra prastesnė. Tiesiog mažesnis yra dirbančių advokatų skaičius kontoroje, todėl lengviau spręsti fizinių asmenų arba mažesnių įmonių bylas. Tuomet, kai stambios advokatų kontoros sprendžia nestandartinius ir sudėtingus ginčus, kuriems išspręsti kartais prireikia visos advokatų komandos su skirtingomis specializacijomis.       
  3. Pasiteiraukite dėl advokato specializacijos. Advokatų kontora, kurioje dirba ne vienas advokatas, dažniausiai apima visas teisines sritis. Tačiau, advokatų kontora, kurioje dirba tik vienas advokatas, dažniausiai apima tam tikrą veiklos sritį. Įsitikinkite, kad Jūsų pasirinkta advokatų kontora specializuojasi atitinkančioje srityje. Tai galite išsiaiškinti su pačiu advokatu. Susisiekite su pasirinkta kontora ir registruokitės konsultacijai, kurios metu galėsite patikslinti visus niuansus.  


  4. Rekomenduojame susitikti pirmam pokalbiui, kurio metu galite nustatyti ar pasirinkta advokatų kontora sugebės pateisinti Jūsų lūkesčius. Tarp advokato ir kliento turi būti abipusis susitarimas. Net ir labiausiai patyręs specialistas negalės pagelbėti, jeigu trūksta pasitikėjimo. Jūsų problema turi būti aptarta ir išnagrinėta iki menkiausių detalių. Taip pat būtina aptarti visą darbo eigą, terminus, dokumentus bei kitus organizacinius žingsnius. Todėl išsamus pokalbis leis suprasti ar pasirinkta advokatų kontora sugebės rasti Jums tinkama sprendimą. Taip pat toks susitikimas padės veiksmingiau nustatyti bendrą kliento ir advokato darbą, numatyti galimas problemas ir riziką. Pirmo susitikimo metu advokatas gali suteikti klientui pakankamai informacijos apie situacijos perspektyvas ir potencialius sunkumus, kurių galima išvengti. 


Advokatų komanda Vilniuje : individualus požiūris į klientą

Advokatai Vilniuje TEMIDIS - tai profesionalių teisininkų komanda, turinti ilgametę ir sėkmingą darbo praktiką. Savo veikloje mūsų advokatai vadovaujasi aukštais moralės ir etikos principais. Dirbame greitai, operatyviai ir veiksmingai, nes ilgametė ir sėkminga mūsų darbo patirtis bei sukauptos žinios leidžia efektyviai juos taikyti praktikoje. Kiekvienam savo klientui skiriame ypatingą dėmesį, nes žinome, kad vienodų situacijų nebūna. TEMIDIS - individualus požiūris į kiekvieną klientą ir jo poreikius


APIE MUS


Su TEMIDIS lengva priimti geriausią sprendimą

Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų rūpesčius ir padėtume rasti geriausią sprendimą jūsų atveju. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, todėl galite būti tikri, kad Jūsų verslo ir asmeniniais reikalais bus pasirūpinta tinkamai. Esame advokatų komanda, kurios specializacija yra paslaugų teikimas privatiems klientams ir įvairaus dydžio įmonėms. Padėjome tūkstančiams žmonių pasiekti savo tikslus ir rasti geriausius sprendimus..


Mūsų teisininkai yra ekspertai, todėl sugeba rasti tinkamą sprendimą jūsų bylai ar problemai ir žino, kaip tai padaryti efektyviai - greitai ir nebrangiai. Turime patirties dirbant su klientais iš įvairių gyvenimo sričių, todėl galime jums padėti, nesvarbu, su kokio pobūdžio teisiniais iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar tai būtų komercinis bylinėjimasis, ar įmonių sutartys, ar sužalojimas – mes jums padėsime!


Mes tikime efektyvumu

Teikiame teisines paslaugas asmenims ir įmonėms, įskaitant:

– Žmones, patekusius į autoįvykius ir kuriems reikia pagalbos gauti kompensaciją

– Smulkaus verslo savininkams, ieškantiems teisinių patarimų, kaip steigti savo įmonę ar plėsti veiklą

– Asmenims, kurie buvo suimti ir kuriems reikia patyrusio advokato.

Pagalba civilinėse ir baudžiamosiose bylose;

Sutarčių ir susitarimų rengimas;

Atstovavimas teisminiuose procesuose (įskaitant arbitražą) dėl bankroto ir nemokumo, taip pat ginčuose, susijusiuose su šeimos teise;

Mokesčių konsultacijos.


Siūlome pagalbą visais teisinio proceso aspektais: nuo dokumentų rengimo iki liudytojų paieškos teisminėse bylose ir prireikus net kreipimosi į teismą. Nesvarbu, kokioje byloje esate įsivėlęs – baudžiamojoje ar civilinėje – mes esame dėl Jūsų! Todėl stengiamės, kad kiekviena su mumis praleisto laiko sekundė būtų svarbi ir kiekvienas mūsų paslaugoms išleistas centas būtų to vertas.


Kai jums reikia advokato Vilniuje, Lietuvoje TEMIDIS yra teisingas pasirinkimas.

Didžiuojamės galėdami teikti aiškų, glaustą bendravimą su savo klientais, todėl galite būti tikri, kad sakydami „viskuo pasirūpinsime“, tai ir turime omenyje. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos skyryboms ar testamento sudarymui, mūsų teisininkų komanda padės jums kiekviename žingsnyje.


Žinome, kaip svarbu jums priimti geriausius sprendimus sau, savo verslui ir šeimai, ir esame čia, kad padėtume tai padaryti.  Suprantame, koks įtemptas gali būti teisinių problemų sprendimas, ir norime užtikrinti, kad turėtumėte viską, ko reikia, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą dėl tolesnių veiksmų. Kai jums reikia advokato, nėra laiko gaišti. Komandoje TEMIDIS tikime, kad jūsų laikas ir pinigai yra brangūs. Siūlome visas paslaugas po vienu stogu, kad su kuo mažiau vargo gautumėte efektyviausių rezultatų. 


Tikime, kad kiekvienas klientas nusipelno didžiausio mūsų dėmesio ir pastangų. Skirsime laiko atidžiai išklausyti, ką norite pasakyti, paaiškinti, kaip jūsų situacijai taikomi įstatymai, ir sąžiningai patarti, kaip galime dirbti kartu, kad pasiektume jūsų poreikius atitinkantį rezultatą. Ir jei negalėsime jums padėti sprendžiant jūsų atvejo, iš anksto jums pasakysime, kad nereikėtų gaišti laiko ar išleisti pinigų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948043