Teisinės paslaugos Vilniuje - TEMIDIS

Susidūrėte su teisine problema ir nežinote kaip ją išspręsti? Galbūt ketinate pradėti bylinėjimosi procesą teisme? Ar norite apginti savo pažeistas teises? Reikalingos teisinės paslaugos, tačiau nežinote ar verta samdyti advokatą? Kai kyla tokie klausimai, geriausias būdas į juos atsakyti - patyrusio specialisto teisinė konsultacija. Būtent čia prasideda Jūsų kelias problemos sprendimo link. Kvalifikuota teisininko arba advokato konsultacija padės susiorientuoti ir tinkamai įvertinti savo esamą padėtį, bei pasirinkti teisingą veiksmų planą. Advokatų komanda TEMIDIS Vilniuje - profesionalūs teisininkai ir advokatai, pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus.

Teisinės paslaugos


Teisinė konsultacija - pirmas žingsnis problemos sprendimo link

Juristo konsultacija yra pradinis bendradarbiavimo etapas ir pirmas žingsnis Jūsų situacijai išspręsti. Kaip vyksta teisinė konsultacija? Konsultuojame Jums patogiu būdu - asmeniškai ar nuotoliniu būdu - priklausomai nuo Jūsų pageidavimų dėl komunikacijos. Konsultacijos metu mūsų teisininkas įsigilina į Jūsų problemą, išklauso Jūsų lūkesčius ir poreikius, analizuoja esamą situaciją ir pateikia prognozę apie galimą įvykių raidą. Kartais viena advokato konsultacija gali užpildyti teisinių žinių spragą ir padėti išspręsti iškilusią problemą savarankiškai. Laiku pateiktas klausimas advokatui gali net ir pačią sunkiausią situaciją išspręsti teigiamai


Profesionali teisinė pagalba - teisinių problemų sprendimo garantas

Tačiau, dažniausiai, vien teisinės konsultacijos neužtenka, ir klientams reikalinga išsami teisinė pagalba. Šiuo atveju advokato konsultacija - tai tik viena iš paslaugų, kurias mūsų teisininkai teikia kartu su visokeriopa teisine pagalba. Profesionali teisinė pagalba - tai daugelio probleminių situacijų sprendimo garantas. Advokatų komandoje TEMIDIS teikiamos aukščiausios kokybės teisinės paslaugos - sprendžiame net pačias sudėtingiausias problemas ir randame tinkamiausius sprendimus. Teisinės paslaugos Vilniuje - greitai, patogiai ir efektyviai. Susisiekite su mūsų specialistais


Teisinės paslaugos: ko galite tikėtis?

Teisinė pagalba - tai advokatų profesinė veikla, skirta padėti piliečiams ir juridiniams asmenims spręsti klausimus, susijusius su įstatymu. Ko galite tikėtis? Teikiame informaciją, patarimus ir paaiškinimus visais teisiniais klausimais, rengiame pareiškimus, skundus, procesinius ir kitus teisinio pobūdžio dokumentus, atstovaujame asmens interesus teisme ir kitose institucijose, teikiame visokeriopą teisinę pagalbą ir tarpininkavimą. Advokatų komanda TEMIDIS - tai profesionalūs teisininkai ir advokatai, pasiruošę teikti teisines konsultacijas ir paslaugas juridiniams ir fiziniams asmenims. 


Ar žinote, kas yra pirminė teisinė pagalba? 

Praktika rodo, kad žmonės dažnai neieško teisinės pagalbos vien dėl to, kad galvoja jog tai yra labai brangi paslauga. Tačiau, tai ne visada yra tiesa. Svarbu žinoti, kad galite gauti tokią paslaugą ir nemokamai. Pirminė teisinė pagalba - tai valstybės garantuojama teisinė pagalba, kuri gali būti suteikta nemokamai, kiekvienam Lietuvos piliečiui. Nemokama pirminė teisinė pagalba teikiama valstybės, o taip pat ją gali suteikti specialistai ir įstaigos su kuriais savivaldybė yra pasirašiusi sutartį. Norintiems gauti šią paslaugą valstybė garantuoja ir apmoka visas išlaidas. Galbūt, pirminė teisinė pagalba - būtent tas žingsnis, kuris išspręs Jūsų problemą

 

Registracija
Internetu arba +37065948043

 


Teisinės paslaugos: kai vien informacijos neužtenka

Juristo konsultacija neišsprendė Jūsų situacijos? Reikalinga išsami teisinė pagalba? Teisinės paslaugos - tai platus darbo spektras, pradedant nuo informacijos teikimo, įskaitant įvairiausių dokumentų rengimą ir baigiant įsitraukimu į gynybos procesą, atstovavimu teisme bei kitas papildomas paslaugas. Nepavykus išspręsti situacijos pirminės teisinės konsultacijos metu, siūlome kreiptis dėl antrinės teisinės pagalbos, kuri yra jau mokama paslauga. (Mumis pasitiki) Nors yra atvejų, kai antrinė teisinė pagalba yra apmokama valstybės pilnai arba iš dalies, atsižvelgiant į pareiškėjo pajamas. Sužinoti apie tai galite susisiekę su teisės srities specialistais. Registruokitės konsultacijai jau šiandien.     


Advokatų komanda TEMIDIS Vilniuje - teisinės paslaugos Jums

Jeigu Jums sunku suprasti savo esamą padėtį ir imtis efektyvių veiksmų situacijai pagerinti, susisiekite su mūsų ekspertais - advokatų komanda TEMIDIS Vilniuje - aukščiausios kokybės teisinės paslaugos. Esame pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus ir padėti rasti tinkamiausią sprendimą Jūsų situacijoje. Teikiame platų teisinių paslaugų spektrą. Mūsų ekspertų patarimai ir rekomendacijos vertingos sprendžiant įvairios kilmės teisines problemas. Atsižvelgiame į kliento poreikius ir lūkesčius, siekiame rasti racionaliausią ir efektyviausią būdą kliento klausimui išspręsti. Turime sėkmingą patirtį sprendžiant sudėtingiausias bylas ir situacijas. Susisiekite.


APIE MUS


Su TEMIDIS lengva priimti geriausią sprendimą

Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų rūpesčius ir padėtume rasti geriausią sprendimą jūsų atveju. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, todėl galite būti tikri, kad Jūsų verslo ir asmeniniais reikalais bus pasirūpinta tinkamai. Esame advokatų komanda, kurios specializacija yra paslaugų teikimas privatiems klientams ir įvairaus dydžio įmonėms. Padėjome tūkstančiams žmonių pasiekti savo tikslus ir rasti geriausius sprendimus..


Mūsų teisininkai yra ekspertai, todėl sugeba rasti tinkamą sprendimą jūsų bylai ar problemai ir žino, kaip tai padaryti efektyviai - greitai ir nebrangiai. Turime patirties dirbant su klientais iš įvairių gyvenimo sričių, todėl galime jums padėti, nesvarbu, su kokio pobūdžio teisiniais iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar tai būtų komercinis bylinėjimasis, ar įmonių sutartys, ar sužalojimas – mes jums padėsime!


Mes tikime efektyvumu

Teikiame teisines paslaugas asmenims ir įmonėms, įskaitant:

– Žmones, patekusius į autoįvykius ir kuriems reikia pagalbos gauti kompensaciją

– Smulkaus verslo savininkams, ieškantiems teisinių patarimų, kaip steigti savo įmonę ar plėsti veiklą

– Asmenims, kurie buvo suimti ir kuriems reikia patyrusio advokato.

Pagalba civilinėse ir baudžiamosiose bylose;

Sutarčių ir susitarimų rengimas;

Atstovavimas teisminiuose procesuose (įskaitant arbitražą) dėl bankroto ir nemokumo, taip pat ginčuose, susijusiuose su šeimos teise;

Mokesčių konsultacijos.


Siūlome pagalbą visais teisinio proceso aspektais: nuo dokumentų rengimo iki liudytojų paieškos teisminėse bylose ir prireikus net kreipimosi į teismą. Nesvarbu, kokioje byloje esate įsivėlęs – baudžiamojoje ar civilinėje – mes esame dėl Jūsų! Todėl stengiamės, kad kiekviena su mumis praleisto laiko sekundė būtų svarbi ir kiekvienas mūsų paslaugoms išleistas centas būtų to vertas.


Kai jums reikia advokato Vilniuje, Lietuvoje TEMIDIS yra teisingas pasirinkimas.

Didžiuojamės galėdami teikti aiškų, glaustą bendravimą su savo klientais, todėl galite būti tikri, kad sakydami „viskuo pasirūpinsime“, tai ir turime omenyje. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos skyryboms ar testamento sudarymui, mūsų teisininkų komanda padės jums kiekviename žingsnyje.


Žinome, kaip svarbu jums priimti geriausius sprendimus sau, savo verslui ir šeimai, ir esame čia, kad padėtume tai padaryti.  Suprantame, koks įtemptas gali būti teisinių problemų sprendimas, ir norime užtikrinti, kad turėtumėte viską, ko reikia, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą dėl tolesnių veiksmų. Kai jums reikia advokato, nėra laiko gaišti. Komandoje TEMIDIS tikime, kad jūsų laikas ir pinigai yra brangūs. Siūlome visas paslaugas po vienu stogu, kad su kuo mažiau vargo gautumėte efektyviausių rezultatų. 


Tikime, kad kiekvienas klientas nusipelno didžiausio mūsų dėmesio ir pastangų. Skirsime laiko atidžiai išklausyti, ką norite pasakyti, paaiškinti, kaip jūsų situacijai taikomi įstatymai, ir sąžiningai patarti, kaip galime dirbti kartu, kad pasiektume jūsų poreikius atitinkantį rezultatą. Ir jei negalėsime jums padėti sprendžiant jūsų atvejo, iš anksto jums pasakysime, kad nereikėtų gaišti laiko ar išleisti pinigų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948043