Civilinė teisė - TEMIDIS

Bylinėjimosi priežasčių gali būti daug, tačiau vieną plačiausiai paplitusių sričių - civilinė teisė. Civilinės bylos yra įvairios ir labai skirtingos, todėl negali būti nagrinėjamos vienodai ir pagal tas pačias taisykles. Tokio pobūdžio bylose svarbu atsižvelgti į individualų darbą su klientu, tikslingą situacijos analizę ir skirti išskirtinį dėmesį detalėms. Būtent civilinės bylos reikalauja išskirtinio advokato profesionalumo ir individualaus požiūrio. Advokatų komanda Vilniuje - profesionalūs teisininkai, kurių tarpe yra civilinės teisės ekspertų. Civilinė teisė - sritis, kurioje sukaupėme ilgametę patirtį, unikalias žinias ir įgūdžius siekiant teikti aukščiausio lygio teisines paslaugas Jums.

Teisinės paslaugos


Kodėl geriau kreiptis į advokatus? 

Kilo civilinės teisės ginčų? Kreipkitės į civilinės teisės ekspertus. Šiuos ginčus, kaip ir bet kuriuos kitus teisinius nesutarimus, geriausiai patikėti profesionalams. Neturint patirties teisės srityje, civilinės teisės ginčas gali ne tik neatnešti norimo rezultato, bet dar labiau apsunkinti esamą padėtį. Norite operatyviai ir efektyviai išspręsti savo situaciją? Teisės ekspertai pataria, surasti gerą civilinės teisės advokatą, kuris turi patirties nagrinėjant civilines bylas. Civilinės teisės advokatas - plataus profilio teisės specialistas, kuris sprendžia įvairaus sudėtingumo teisinius klausimus, patenkančius į civilinio kodekso sritį. Ši sritis apima teisinius klausimus apie žemę, būstą, šeimą, paveldėjimą ir kitas sritis, reguliuojant tam tikras visuomeninių santykių grupes. Advokatų komanda Vilniuje - kvalifikuoti teisininkai, kurie žino, kaip efektyviai išspręsti bet kokio sudėtingumo civilinės teisės klausimą. Individualus dėmesys kliento situacijai, išskirtinė patirtis ir teisinių niuansų išmanymas leidžia mums pasiekti geriausių rezultatų. Registruokitės teisinei konsultacijai.  


Kokias paslaugas apima civilinė teisė?

Civilinė teisė su advokatų komanda Vilniuje. Teikiame plataus spektro teisines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. Mūsų civilinės teisės advokatai pasiruošę Jums padėti. Advokatų komandoje Vilniuje:


  • Profesionali advokato konsultacija civilinės teisės klausimais.
  • Situacijos įvertinimas ir bylos analizė.
  • Rizikos ir perspektyvų įvertinimas.
  • Teisinės strategijos ir veiksmų plano parengimas.
  • Bylos vedimas.
  • Dokumentų parengimas.
  • Kliento interesų ir teisių gynyba. 
  • Atstovavimas teisme ir kitose institucijose. 

Civilinė teisė gali būti paini ir klaidinanti, todėl specialistų pagalba šioje srityje yra būtina. Kiekvienas geras teisininkas siekia išspręsti klausimą taikiai ir be teismo. Daugelyje atvejų tai pavyksta, jei klientas kreipiasi į specialistą nedelsiant. Civilinės teisės advokato patirtis ir teisinių subtilybių išmanymas padės pasiekti geriausią rezultatą pačiu lengviausiu, greičiausiu ir sklandžiausiu būdu. Advokatų komanda Vilniuje - optimalūs teisiniai sprendimai. Susisiekite su mumis. 

Advokatų kontora


APIE MUS


Su TEMIDIS lengva priimti geriausią sprendimą

Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų rūpesčius ir padėtume rasti geriausią sprendimą jūsų atveju. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, todėl galite būti tikri, kad Jūsų verslo ir asmeniniais reikalais bus pasirūpinta tinkamai. Esame advokatų komanda, kurios specializacija yra paslaugų teikimas privatiems klientams ir įvairaus dydžio įmonėms. Padėjome tūkstančiams žmonių pasiekti savo tikslus ir rasti geriausius sprendimus..


Mūsų teisininkai yra ekspertai, todėl sugeba rasti tinkamą sprendimą jūsų bylai ar problemai ir žino, kaip tai padaryti efektyviai - greitai ir nebrangiai. Turime patirties dirbant su klientais iš įvairių gyvenimo sričių, todėl galime jums padėti, nesvarbu, su kokio pobūdžio teisiniais iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar tai būtų komercinis bylinėjimasis, ar įmonių sutartys, ar sužalojimas – mes jums padėsime!


Mes tikime efektyvumu

Teikiame teisines paslaugas asmenims ir įmonėms, įskaitant:

– Žmones, patekusius į autoįvykius ir kuriems reikia pagalbos gauti kompensaciją

– Smulkaus verslo savininkams, ieškantiems teisinių patarimų, kaip steigti savo įmonę ar plėsti veiklą

– Asmenims, kurie buvo suimti ir kuriems reikia patyrusio advokato.

Pagalba civilinėse ir baudžiamosiose bylose;

Sutarčių ir susitarimų rengimas;

Atstovavimas teisminiuose procesuose (įskaitant arbitražą) dėl bankroto ir nemokumo, taip pat ginčuose, susijusiuose su šeimos teise;

Mokesčių konsultacijos.


Siūlome pagalbą visais teisinio proceso aspektais: nuo dokumentų rengimo iki liudytojų paieškos teisminėse bylose ir prireikus net kreipimosi į teismą. Nesvarbu, kokioje byloje esate įsivėlęs – baudžiamojoje ar civilinėje – mes esame dėl Jūsų! Todėl stengiamės, kad kiekviena su mumis praleisto laiko sekundė būtų svarbi ir kiekvienas mūsų paslaugoms išleistas centas būtų to vertas.


Kai jums reikia advokato Vilniuje, Lietuvoje TEMIDIS yra teisingas pasirinkimas.

Didžiuojamės galėdami teikti aiškų, glaustą bendravimą su savo klientais, todėl galite būti tikri, kad sakydami „viskuo pasirūpinsime“, tai ir turime omenyje. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos skyryboms ar testamento sudarymui, mūsų teisininkų komanda padės jums kiekviename žingsnyje.


Žinome, kaip svarbu jums priimti geriausius sprendimus sau, savo verslui ir šeimai, ir esame čia, kad padėtume tai padaryti.  Suprantame, koks įtemptas gali būti teisinių problemų sprendimas, ir norime užtikrinti, kad turėtumėte viską, ko reikia, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą dėl tolesnių veiksmų. Kai jums reikia advokato, nėra laiko gaišti. Komandoje TEMIDIS tikime, kad jūsų laikas ir pinigai yra brangūs. Siūlome visas paslaugas po vienu stogu, kad su kuo mažiau vargo gautumėte efektyviausių rezultatų. 


Tikime, kad kiekvienas klientas nusipelno didžiausio mūsų dėmesio ir pastangų. Skirsime laiko atidžiai išklausyti, ką norite pasakyti, paaiškinti, kaip jūsų situacijai taikomi įstatymai, ir sąžiningai patarti, kaip galime dirbti kartu, kad pasiektume jūsų poreikius atitinkantį rezultatą. Ir jei negalėsime jums padėti sprendžiant jūsų atvejo, iš anksto jums pasakysime, kad nereikėtų gaišti laiko ar išleisti pinigų.