Skolų išieškojimas - TEMIDIS

Negrąžintos skolos spaudžia pečius? Mes pasiruošę padėti. Profesionali teisininkų komanda ras teisingus sprendimus, kad skolų išieškojimas būtų sklandus ir greitas. Procedūros, kurių reikalauja skolų išieškojimas atima daug laiko ir pastangų, todėl negaiškite ir patikėkite šį darbą specialistams. Dalyvaujant tretiesiems asmenims skolą atgausite daug greičiau nei to galėjote tikėtis. Skolų išieškojimas Vilniuje, Lietuvoje ir užsienyje kartu su advokatų komanda - lengviau, greičiau ir efektyviau.

Teisinės paslaugos


Norėdami patenkinti klientų lūkesčius mes pasiruošę rasti efektingiausią sprendimą, kuris yra orientuotas į aukščiausio lygio teisinių paslaugų kokybę. Skolų išieškojimas, tai didelis rūpestis, kurį nusimesti Jums padės ambicinga, energinga mūsų teisininkų komanda, kuri supranta, kad skolų išieškojimas ir šio proceso procedūros išeikvoja daug Jūsų laiko ir emocijų. 


Skolų išieškojimas: skolininkų rūšys

Skolininkai būna dviejų rūšių. Tai gali būti juridiniai asmenys ir fiziniai asmenys. Dažniausiai, skolų išieškojimas iš juridinio asmens vyksta, kai įmonė ant bankroto ribos. Tačiau įmonės restruktūrizavimo atveju, skolų išieškojimas sustabdomas. Kiekviena situacija versle yra unikali ir jos vertinimo kriterijai priklauso nuo aplinkybių. Tuomet, kai skolų išieškojimas iš fizinio asmens daugeliu atvejų turi savo paradigmą. 


Skolų išieškojimas iš fizinio asmens vykdomas keliais etapais, priklausomai nuo to, kada bus apmokėtos skolos:

  1. Skolininko informavimas - tai pranešimas apie skolą, kuriame raginama nedelsiant ją padengti. 

  2. Ikiteisminis procesas, kurio metu bandoma taikiai susitarti su skolininku naudojant visas įstatymų leistinas priemones. 

  3. Teisminis procesas vyksta, kai nepavyko susitarti arba susisiekti su skolininku. Šiame etape renkami skolos įrodymai ir ruošiami procesiniai dokumentai. 

  4. Poteisminis procesas - įsiteisėjęs teismo sprendimas, kuris leidžia atlikti priverstinį skolos išieškojimą. Šiame etape bendradarbiaujama su antstolių kontoromis,  o skolininkui gali būti taikomas turto areštas.

 

Registracija
Internetu arba +37065948043

 


Skolų išieškojimas: efektyvios teisinės paslaugos

Skolų išieškojimas Vilniuje - tai greitas ir efektyvus esamų skolų išieškojimo būdas. Mes ne tik sprendžiame Jūsų dabartinę problemą, bet ir aptariame, kaip ateityje išvengti panašių situacijų. Mes stengiamės, kad klientų aptarnavimas skolų išieškojimo klausimais atitiktų aukščiausios kokybės standartus, todėl mūsų teikiamos paslaugos remiasi punktualumu, pasitikėjimu ir, žinoma, profesionalumu. Mes dirbame Jums, kad:

  • Skolų išieškojimas būtų greitas, kokybiškas ir sklandus;

  • Naudojame ikiteisminį skolų išieškojimą arba esant reikalui teisminį skolų išieškojimo būdą;

  • Jei matome, kad skolininkas sukčiauja, padėsime Jums prokuratūroje iškelti ikiteisminį tyrimą;

  • Vykdome skolų išieškojimą iš fizinių ir juridinių asmenų;

  • Rengiame taikos sutartis ir teikiame jas teismui;

  • Konsultuojame dėl vekselių ir jų rengimo;

Jei skolininkas gyvena ne Lietuvoje, skolų išieškojimas užsienyje yra taip pat įmanomas. Nors proceso eiga vyksta panašiai, tačiau skolų išieškojimas užsienyje gali būti sudėtingesnis, nes reikalauja papildomų priemonių. Dė to skolų išieškojimų kaina gai skirtis, o pats procesas užtrukti ilgiau. Tačiau patyrę šios srities profesionalai visada atras tinkamiausius būdus pasiekti geriausių rezultatų. 


Skolų išieškojimas Vilniuje

Skolų išieškojimas gana sudėtinga ir reikalaujanti daug pastangų procedūra, todėl mūsų įmonėje dirbantys teisininkai detaliai įvertina situaciją ir kartu su klientu aptaria esamą problemą, ir jos sprendimo būdus. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes užtikriname, kad skolų išieškojimas būtų apsaugotas ir užtikrintų visapusišką kliento interesų apsaugą.


Jei atsitinka taip, kad skolų išieškojimas reikalauja bendradarbiavimo su notarais, antstoliais, turto vertintojais, bankroto administratoriais ar kitų sričių specialistais, mūsų teisininkų komanda puikiai susitvarko su pateiktais klientų pavedimais ir taupydama ne tik Jūsų laiką, bet ir pinigus, kokybiškai ir greitai sutvarko patikėtas užduotis.


Mūsų teisininkų teikiamos paslaugos, inovacijos, efektyvi ir greita pagalba - tai kelias, kad skolų išieškojimas būtų operatyvus ir orientuotas į kliento lūkesčius. Pasinaudokite galimybe atgauti tai, kas Jums teisėtai priklauso. Skolų išieškojimai Vilniuje - greitai, sklandžiai ir be papildomų rūpesčių.

Advokatų kontora


APIE MUS


Su TEMIDIS lengva priimti geriausią sprendimą

Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų rūpesčius ir padėtume rasti geriausią sprendimą jūsų atveju. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, todėl galite būti tikri, kad Jūsų verslo ir asmeniniais reikalais bus pasirūpinta tinkamai. Esame advokatų komanda, kurios specializacija yra paslaugų teikimas privatiems klientams ir įvairaus dydžio įmonėms. Padėjome tūkstančiams žmonių pasiekti savo tikslus ir rasti geriausius sprendimus..


Mūsų teisininkai yra ekspertai, todėl sugeba rasti tinkamą sprendimą jūsų bylai ar problemai ir žino, kaip tai padaryti efektyviai - greitai ir nebrangiai. Turime patirties dirbant su klientais iš įvairių gyvenimo sričių, todėl galime jums padėti, nesvarbu, su kokio pobūdžio teisiniais iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar tai būtų komercinis bylinėjimasis, ar įmonių sutartys, ar sužalojimas – mes jums padėsime!


Mes tikime efektyvumu

Teikiame teisines paslaugas asmenims ir įmonėms, įskaitant:

– Žmones, patekusius į autoįvykius ir kuriems reikia pagalbos gauti kompensaciją

– Smulkaus verslo savininkams, ieškantiems teisinių patarimų, kaip steigti savo įmonę ar plėsti veiklą

– Asmenims, kurie buvo suimti ir kuriems reikia patyrusio advokato.

Pagalba civilinėse ir baudžiamosiose bylose;

Sutarčių ir susitarimų rengimas;

Atstovavimas teisminiuose procesuose (įskaitant arbitražą) dėl bankroto ir nemokumo, taip pat ginčuose, susijusiuose su šeimos teise;

Mokesčių konsultacijos.


Siūlome pagalbą visais teisinio proceso aspektais: nuo dokumentų rengimo iki liudytojų paieškos teisminėse bylose ir prireikus net kreipimosi į teismą. Nesvarbu, kokioje byloje esate įsivėlęs – baudžiamojoje ar civilinėje – mes esame dėl Jūsų! Todėl stengiamės, kad kiekviena su mumis praleisto laiko sekundė būtų svarbi ir kiekvienas mūsų paslaugoms išleistas centas būtų to vertas.


Kai jums reikia advokato Vilniuje, Lietuvoje TEMIDIS yra teisingas pasirinkimas.

Didžiuojamės galėdami teikti aiškų, glaustą bendravimą su savo klientais, todėl galite būti tikri, kad sakydami „viskuo pasirūpinsime“, tai ir turime omenyje. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos skyryboms ar testamento sudarymui, mūsų teisininkų komanda padės jums kiekviename žingsnyje.


Žinome, kaip svarbu jums priimti geriausius sprendimus sau, savo verslui ir šeimai, ir esame čia, kad padėtume tai padaryti.  Suprantame, koks įtemptas gali būti teisinių problemų sprendimas, ir norime užtikrinti, kad turėtumėte viską, ko reikia, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą dėl tolesnių veiksmų. Kai jums reikia advokato, nėra laiko gaišti. Komandoje TEMIDIS tikime, kad jūsų laikas ir pinigai yra brangūs. Siūlome visas paslaugas po vienu stogu, kad su kuo mažiau vargo gautumėte efektyviausių rezultatų. 


Tikime, kad kiekvienas klientas nusipelno didžiausio mūsų dėmesio ir pastangų. Skirsime laiko atidžiai išklausyti, ką norite pasakyti, paaiškinti, kaip jūsų situacijai taikomi įstatymai, ir sąžiningai patarti, kaip galime dirbti kartu, kad pasiektume jūsų poreikius atitinkantį rezultatą. Ir jei negalėsime jums padėti sprendžiant jūsų atvejo, iš anksto jums pasakysime, kad nereikėtų gaišti laiko ar išleisti pinigų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948043