Nuosavybės teisė - TEMIDIS

Nuosavybės teisė ir nekilnojamojo turto sandoriai - klausimai, su kuriais susiduria savo gyvenime kiekvienas. Kaip įregistruoti arba išregistruoti nekilnojamąjį turtą ir nuosavybės teisę į jį? Kaip įregistruoti arba išregistruoti žemės sklypą ir nuosavybės teisę į jį? Kokia yra nuosavybės teisė, kokie yra įregistravimo ir išregistravimo terminai, kokie prašymai turi būti užpildyti ir kokie dokumentai paruošti? Kaip apginti savo nuosavybės teises? Kaip elgtis nuosavybių teisės pažeidimų atvejais? Advokatų komanda TEMIDIS padės atsakyti į rūpimus klausimus ir užtikrins, kad Jūsų nuosavybės teisė būtų apsaugota. Mūsų advokatai įgijo vertingos patirties dirbant su įvairiausiomis bylomis ir atvejais, todėl galime atstovauti Jūsų interesus bet kokio sudėtingumo situacijoje. 

Advokatų kontora


Nuosavybės teisė: kas tai?

Nuosavybės teisė yra kiekvieno asmens teisė, pripažinta ir saugoma teisės aktais, turėti, valdyti ir disponuoti savo nuožiūra savo nuosavybę, t.y. turtą. Nuosavybės teisė įsigalioja nuo nuosavybės registracijos momento. Nuosavybės teisę į nekilnojamąjį turtą gali įgyti kitas asmuo pirkimo-pardavimo sutarties, mainų, dovanojimo ar kitokio sandorio dėl šio turto perleidimo pagrindu. Asmeniui mirus, nuosavybės teisė į jam priklausantį turtą pereina kitiems asmenims atitinkamu paveldėjimo būdu: turto paveldėjimas pagal testamentą, jei toks buvo sudarytas, arba turto dalybos pagal įstatymą. Teisininkų darbas yra užtikrinti, kad Jūsų privatinės nuosavybės teisė būtų apsaugota.

 

Registracija
Internetu arba +37065948043

 


Nuosavybės teisė: konsultacijos visais klausimais

Susidūrėte su neteisėtu Jūsų nuosavybės teisių pažeidimu? Advokatų komanda TEMIDIS konsultuoja dėl pažeistų nuosavybės teisių gynimo, padeda atkurti nuosavybės teises į išlikusį nekilnojamąjį turtą, atstovauja klientų interesus įregistruojant ir išregistruojant nuosavybės teises, konsultuoja dėl įsigijimo, naudojimo ir sandorių sudarymo. Mūsų advokatai parengs sutartis ir padės suderinti sutarčių sąlygas. Atstovaujame mūsų klientų interesus ginčuose, ikiteisminiuose ir teisminiuose. Turite klausimų susijusių su nuosavybės teise? Susisiekite su mumis. Kvalifikuoti teisininkai, sukaupę ilgametę darbo patirtį, suteiks visapusišką teisinę pagalbą. Registruokitės teisinei konsultacijai. Mes pasirūpinsime Jūsų teisinėmis problemomis. 


Advokatų komanda TEMIDIS - teisinės paslaugos Jums

Atsižvelgiant į kliento poreikius, teikiama visapusišką teisinę pagalbą nuosavybės teisės klausimais. Profesionali mūsų teisininkų komanda teikia teisines konsultacijas ir paslaugas perkant ir parduodant nekilnojamąjį turtą, išperkant nuomos sutartis ir atkuriant nuosavybės teises į išlikusi nekilnojamąjį turtą, rengiant įvairios paskirties teisines sutartis, atstovaujant derybose ir sprendžiant ginčus teismuose bei kitose instancijose. Mūsų specialistai dirba pagal efektyvią trijų žingsnių formulę. Visų pirma, įvertiname situaciją ir parenkame efektyviausią strategijos veiksmų planą. Antra, kruopščiai sutvarkome visus teisinius dokumentus. Trečia, tiesiogiai dalyvaujame derybose užtikrinant Jūsų interesų apsaugą. Patikėkite savo teisinius rūpesčius mums. Advokatų komanda TEMIDIS - Jūsų teisių bei interesų atstovavimas ir gynimas.  

Advokatų kontora


APIE MUS


Su TEMIDIS lengva priimti geriausią sprendimą

Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų rūpesčius ir padėtume rasti geriausią sprendimą jūsų atveju. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, todėl galite būti tikri, kad Jūsų verslo ir asmeniniais reikalais bus pasirūpinta tinkamai. Esame advokatų komanda, kurios specializacija yra paslaugų teikimas privatiems klientams ir įvairaus dydžio įmonėms. Padėjome tūkstančiams žmonių pasiekti savo tikslus ir rasti geriausius sprendimus..


Mūsų teisininkai yra ekspertai, todėl sugeba rasti tinkamą sprendimą jūsų bylai ar problemai ir žino, kaip tai padaryti efektyviai - greitai ir nebrangiai. Turime patirties dirbant su klientais iš įvairių gyvenimo sričių, todėl galime jums padėti, nesvarbu, su kokio pobūdžio teisiniais iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar tai būtų komercinis bylinėjimasis, ar įmonių sutartys, ar sužalojimas – mes jums padėsime!


Mes tikime efektyvumu

Teikiame teisines paslaugas asmenims ir įmonėms, įskaitant:

– Žmones, patekusius į autoįvykius ir kuriems reikia pagalbos gauti kompensaciją

– Smulkaus verslo savininkams, ieškantiems teisinių patarimų, kaip steigti savo įmonę ar plėsti veiklą

– Asmenims, kurie buvo suimti ir kuriems reikia patyrusio advokato.

Pagalba civilinėse ir baudžiamosiose bylose;

Sutarčių ir susitarimų rengimas;

Atstovavimas teisminiuose procesuose (įskaitant arbitražą) dėl bankroto ir nemokumo, taip pat ginčuose, susijusiuose su šeimos teise;

Mokesčių konsultacijos.


Siūlome pagalbą visais teisinio proceso aspektais: nuo dokumentų rengimo iki liudytojų paieškos teisminėse bylose ir prireikus net kreipimosi į teismą. Nesvarbu, kokioje byloje esate įsivėlęs – baudžiamojoje ar civilinėje – mes esame dėl Jūsų! Todėl stengiamės, kad kiekviena su mumis praleisto laiko sekundė būtų svarbi ir kiekvienas mūsų paslaugoms išleistas centas būtų to vertas.


Kai jums reikia advokato Vilniuje, Lietuvoje TEMIDIS yra teisingas pasirinkimas.

Didžiuojamės galėdami teikti aiškų, glaustą bendravimą su savo klientais, todėl galite būti tikri, kad sakydami „viskuo pasirūpinsime“, tai ir turime omenyje. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos skyryboms ar testamento sudarymui, mūsų teisininkų komanda padės jums kiekviename žingsnyje.


Žinome, kaip svarbu jums priimti geriausius sprendimus sau, savo verslui ir šeimai, ir esame čia, kad padėtume tai padaryti.  Suprantame, koks įtemptas gali būti teisinių problemų sprendimas, ir norime užtikrinti, kad turėtumėte viską, ko reikia, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą dėl tolesnių veiksmų. Kai jums reikia advokato, nėra laiko gaišti. Komandoje TEMIDIS tikime, kad jūsų laikas ir pinigai yra brangūs. Siūlome visas paslaugas po vienu stogu, kad su kuo mažiau vargo gautumėte efektyviausių rezultatų. 


Tikime, kad kiekvienas klientas nusipelno didžiausio mūsų dėmesio ir pastangų. Skirsime laiko atidžiai išklausyti, ką norite pasakyti, paaiškinti, kaip jūsų situacijai taikomi įstatymai, ir sąžiningai patarti, kaip galime dirbti kartu, kad pasiektume jūsų poreikius atitinkantį rezultatą. Ir jei negalėsime jums padėti sprendžiant jūsų atvejo, iš anksto jums pasakysime, kad nereikėtų gaišti laiko ar išleisti pinigų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948043