Teisininkas Vilniuje - TEMIDIS

Nuo senų laikų žinoma, jog teisė yra menas, kuriam reikia tarnauti. Teisininkas - profesija, turinti gilias šaknis ir tradicijas, o pagrindiniai sėkmingo teisininko bruožai yra atkaklumas, darbštumas, išskirtinis požiūris į klientą bei įvairaus sudėtingumo situacijų valdymas, kuris prilygstamas menui. Daugelis žymių teisininkų teigia apie meninę teisės prigimtį, apie neišvengiamą sąveiką tarp teisės ir meno, ir apie tai, kad teisei reikia tarnauti. O žymus romėnų teisininkas Domicijus Ulpianas kažkada pasakė: “Įstatymas yra gėrio ir teisingumo menas”. Šių principų taip pat laikosi TEMIDIS teisininkai Vilniuje - kvalifikuoti savo srities specialistai, sukaupę ilgametę patirtį konsultuojant ir teikiant teisininko paslaugas įvairiais klausimais

Teisininko konsultacijos


Dažnai būna, kad teisininko paslaugos, o kartais, vien kvalifikuoto teisininko konsultacija, padeda sutaupyti pinigų ir laiko. Vadovaujantis geriausia praktika, stengiamės įsigilinti į konkrečią kiekvieno kliento situaciją ir rasti racionaliausią sprendimą. Teisininkai Vilniuje siūlo efektyviausius ir kūrybiškiausius problemų sprendimo būdus, atsižvelgiant į  naujausias teisinės praktikos tendencijas, nepamirštant tradicijų. 


Juristo konsultacija - paslauga, kuri reikalinga ne tik juridiniams asmenims, bet ir fiziniams asmenims. Neretai žmonės bando ieškoti atsakymų į savo klausimus įvairiuose forumuose ir grupėse, tačiau kiekviena situacija yra skirtinga, ir kiekvienos problemos sprendimas reikalauja individualaus požiūrio. Rekomenduojame negaišti laiko analizuojant kitų patirtis, o kreiptis į specialistus, kurie nedelsiant nustatys Jūsų esančią situaciją ir ras geriausią sprendimą. Kiekvienas klientas - unikalus, su savo individualia istorija, todėl mūsų strategija - įsigilinti ir rasti tinkamiausią sprendimą

 

Registracija
Internetu arba +37065948043
 


Teisininko paslaugos - viena iš populiariausių konsultavimo paslaugų. Taip yra todėl, kad ir verslininkams, ir piliečiams įvairiose situacijose reikalinga kvalifikuoto juristo konsultacija. Teisininko konsultacija taip pat reikalinga labdaros fondams, ne pelno siekiančioms organizacijoms, komercinėms organizacijoms ir vyriausybinėms įstaigoms. Teisininko konsultacija ir paslaugos yra itin reikalingos tiems, kuriems gresia administracinė bauda ar nuobauda. Tiems, kurie vienu ar kitu būdu nusižengė įstatymui, profesionalaus teisininko paslaugos yra gyvybiškai svarbios. 


Nusprendėte, kad Jums reikalinga teisininko konsultacija? Pirmas žingsnis - apibrėžti savo konsultacijos temą. Konsultuojame komercinės teisės klausimais, transporto, draudimo, nekilnojamojo turto, darbo teisės, turto dalybos, šeimos ir paveldėjimo, bankroto, baudžiamosios teisės bei kitais klausimais. Papasakokite savo problemą ir mūsų specialistai atras geriausią būdą Jums padėti. Teisininkai Vilniuje - konsultuojame įvairiais teisiniais klausimais ir teikiame paslaugas Jums priimtinu būdu. Konsultacijos metu įsigiliname į kiekvieno kliento individualią situaciją, kruopščiai apskaičiuojame galimybes ir parenkame palankiausią sprendimą, nes Jūsų sėkmė yra mūsų sėkmė!

Teisininkas Vilniuje


APIE MUS


Su TEMIDIS lengva priimti geriausią sprendimą

Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų rūpesčius ir padėtume rasti geriausią sprendimą jūsų atveju. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, todėl galite būti tikri, kad Jūsų verslo ir asmeniniais reikalais bus pasirūpinta tinkamai. Esame advokatų komanda, kurios specializacija yra paslaugų teikimas privatiems klientams ir įvairaus dydžio įmonėms. Padėjome tūkstančiams žmonių pasiekti savo tikslus ir rasti geriausius sprendimus..


Mūsų teisininkai yra ekspertai, todėl sugeba rasti tinkamą sprendimą jūsų bylai ar problemai ir žino, kaip tai padaryti efektyviai - greitai ir nebrangiai. Turime patirties dirbant su klientais iš įvairių gyvenimo sričių, todėl galime jums padėti, nesvarbu, su kokio pobūdžio teisiniais iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar tai būtų komercinis bylinėjimasis, ar įmonių sutartys, ar sužalojimas – mes jums padėsime!


Mes tikime efektyvumu

Teikiame teisines paslaugas asmenims ir įmonėms, įskaitant:

– Žmones, patekusius į autoįvykius ir kuriems reikia pagalbos gauti kompensaciją

– Smulkaus verslo savininkams, ieškantiems teisinių patarimų, kaip steigti savo įmonę ar plėsti veiklą

– Asmenims, kurie buvo suimti ir kuriems reikia patyrusio advokato.

Pagalba civilinėse ir baudžiamosiose bylose;

Sutarčių ir susitarimų rengimas;

Atstovavimas teisminiuose procesuose (įskaitant arbitražą) dėl bankroto ir nemokumo, taip pat ginčuose, susijusiuose su šeimos teise;

Mokesčių konsultacijos.


Siūlome pagalbą visais teisinio proceso aspektais: nuo dokumentų rengimo iki liudytojų paieškos teisminėse bylose ir prireikus net kreipimosi į teismą. Nesvarbu, kokioje byloje esate įsivėlęs – baudžiamojoje ar civilinėje – mes esame dėl Jūsų! Todėl stengiamės, kad kiekviena su mumis praleisto laiko sekundė būtų svarbi ir kiekvienas mūsų paslaugoms išleistas centas būtų to vertas.


Kai jums reikia advokato Vilniuje, Lietuvoje TEMIDIS yra teisingas pasirinkimas.

Didžiuojamės galėdami teikti aiškų, glaustą bendravimą su savo klientais, todėl galite būti tikri, kad sakydami „viskuo pasirūpinsime“, tai ir turime omenyje. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos skyryboms ar testamento sudarymui, mūsų teisininkų komanda padės jums kiekviename žingsnyje.


Žinome, kaip svarbu jums priimti geriausius sprendimus sau, savo verslui ir šeimai, ir esame čia, kad padėtume tai padaryti.  Suprantame, koks įtemptas gali būti teisinių problemų sprendimas, ir norime užtikrinti, kad turėtumėte viską, ko reikia, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą dėl tolesnių veiksmų. Kai jums reikia advokato, nėra laiko gaišti. Komandoje TEMIDIS tikime, kad jūsų laikas ir pinigai yra brangūs. Siūlome visas paslaugas po vienu stogu, kad su kuo mažiau vargo gautumėte efektyviausių rezultatų. 


Tikime, kad kiekvienas klientas nusipelno didžiausio mūsų dėmesio ir pastangų. Skirsime laiko atidžiai išklausyti, ką norite pasakyti, paaiškinti, kaip jūsų situacijai taikomi įstatymai, ir sąžiningai patarti, kaip galime dirbti kartu, kad pasiektume jūsų poreikius atitinkantį rezultatą. Ir jei negalėsime jums padėti sprendžiant jūsų atvejo, iš anksto jums pasakysime, kad nereikėtų gaišti laiko ar išleisti pinigų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948043