Žemės teisė - TEMIDIS

Žemės teisė ir teisiniai klausimai susiję su nuosavybės teise ir nekilnojamojo turto teise pradėjo plėtotis dar senovės Romoje. Tačiau būtent žemės teisė Romoje nebuvo išskiriama, o nagrinėjama nuosavybės teisės rėmuose. Šiuo keliu ėjo daugelis kitų šalių, kur žemės teisė ilgai buvo neišskiriama kaip savarankiška teisės šaka, o visi teisiniai žemės klausimai buvo reguliuojami administracinės teisės normomis arba tam tikrais įstatymais. Tačiau laikui bėgant, žemės teisė tapo atskira teisės šaka, reglamentuojanti teisės normas dėl žemės naudojimo. Advokatų komanda Vilniuje TEMIDIS specializuojasi žemės teisės srityje ir teikia teisines paslaugas visais žemės teisės klausimais. 

Advokatų kontora


Žemės teisė - sudėtinga ir komplikuota sritis

Žemės teisė - specifinė teisės sritis, pasižyminti nuolatine teisės aktų kaita. Nenusistovėjusi teisinė reglamentacija daugelį suklaidina ir dažnai išsiaiškinti žemės teisės klausimus pavyksta tik specialistų dėka. Žemės teisės klausimai yra painūs ir sudėtingi, o žemės teisės ginčai  - ypatingai komplikuoti. Žemės savininkams neretai kyla klausimų, kuriuos laiku neišsprendžius gali kilti civilinė arba administracinė atsakomybė. Teisinėje praktikoje itin dažnai pasitaiko teisminių bylų dėl žemės teisių, o kartais vien dėl žemės teisių nežinojimo gali kilti baudžiamoji atsakomybė. Todėl ekspertai pataria nedelsiant kreiptis į specialistus, jeigu tik kyla klausimų žemės teisės srityje. Kvalifikuota advokato konsultacija gali padėti išvengti galimų ginčų ir nesusipratimų ateityje.

 

Registracija
Internetu arba +37065948043

 


Advokatų komanda TEMIDIS - žemės teisės paslaugos

Mūsų advokatai, specializuojantys žemės teisės srityje, konsultuoja visais žemės teisės klausimais. Dalyvaujame derybose, atstovaujame mūsų klientams teisme ir kitose institucijose, sprendžiame įvairiausias problemas žemės teisės srityje. Žemės teisių atkūrimas, ginčų dėl teritorijų planavimo sprendimas, žemės atidalijimo, padalijimo ir sujungimo klausimai, nuomos, pirkimo, pardavimo ar mainų klausimai, kadastrinių matavimų ginčai ir ginčai dėl statinių ant žemės sklypo - į visus šiuos bei kitus klausimus turime atsakymus. Advokatų komanda TEMIDIS - profesionalių teisininkų komanda, susivienijusi dėl bendro tikslo - teikti visapusiškas ir kokybiškas teisines paslaugas. Registruokitės teisinei konsultacijai - rasime tinkamiausią Jūsų teisinės problemos sprendimą. 


Žemės teisė - kad būtų išvengta galimų problemų

Žemės teisė apsaugo žemės naudotojų ir jų savininkų teises ir interesus. Mūsų komandos prioritetas - užtikrinti klientų teisių apsaugą ir suteikti visokeriopą teisinę pagalbą žemės teisės klausimais. Siekiame apsaugoti kiekvieną savo klientą nuo galimų problemų ateityje ir išspręsti teisinius klausimus lengviausiu, greičiausiu ir tinkamiausiu būdu. Ilgametė darbo patirtis, įgytos teisinės žinios ir įgūdžiai leidžia pritaikyti individualų požiūrį į kiekvieno kliento situaciją. Nuolatinis asmeninis augimas ir profesinių gebėjimų tobulinimas leidžia mūsų advokatų komandai pasiekti sėkmingų rezultatų. Mums nėra vienodų klientų ir vienodų situacijų, nes žinome, kad kiekvienas atvejis yra išskirtinis, todėl vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną klientą. Susisiekite su mumis

Advokatų kontora


APIE MUS


Su TEMIDIS lengva priimti geriausią sprendimą

Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų rūpesčius ir padėtume rasti geriausią sprendimą jūsų atveju. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, todėl galite būti tikri, kad Jūsų verslo ir asmeniniais reikalais bus pasirūpinta tinkamai. Esame advokatų komanda, kurios specializacija yra paslaugų teikimas privatiems klientams ir įvairaus dydžio įmonėms. Padėjome tūkstančiams žmonių pasiekti savo tikslus ir rasti geriausius sprendimus..


Mūsų teisininkai yra ekspertai, todėl sugeba rasti tinkamą sprendimą jūsų bylai ar problemai ir žino, kaip tai padaryti efektyviai - greitai ir nebrangiai. Turime patirties dirbant su klientais iš įvairių gyvenimo sričių, todėl galime jums padėti, nesvarbu, su kokio pobūdžio teisiniais iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar tai būtų komercinis bylinėjimasis, ar įmonių sutartys, ar sužalojimas – mes jums padėsime!


Mes tikime efektyvumu

Teikiame teisines paslaugas asmenims ir įmonėms, įskaitant:

– Žmones, patekusius į autoįvykius ir kuriems reikia pagalbos gauti kompensaciją

– Smulkaus verslo savininkams, ieškantiems teisinių patarimų, kaip steigti savo įmonę ar plėsti veiklą

– Asmenims, kurie buvo suimti ir kuriems reikia patyrusio advokato.

Pagalba civilinėse ir baudžiamosiose bylose;

Sutarčių ir susitarimų rengimas;

Atstovavimas teisminiuose procesuose (įskaitant arbitražą) dėl bankroto ir nemokumo, taip pat ginčuose, susijusiuose su šeimos teise;

Mokesčių konsultacijos.


Siūlome pagalbą visais teisinio proceso aspektais: nuo dokumentų rengimo iki liudytojų paieškos teisminėse bylose ir prireikus net kreipimosi į teismą. Nesvarbu, kokioje byloje esate įsivėlęs – baudžiamojoje ar civilinėje – mes esame dėl Jūsų! Todėl stengiamės, kad kiekviena su mumis praleisto laiko sekundė būtų svarbi ir kiekvienas mūsų paslaugoms išleistas centas būtų to vertas.


Kai jums reikia advokato Vilniuje, Lietuvoje TEMIDIS yra teisingas pasirinkimas.

Didžiuojamės galėdami teikti aiškų, glaustą bendravimą su savo klientais, todėl galite būti tikri, kad sakydami „viskuo pasirūpinsime“, tai ir turime omenyje. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos skyryboms ar testamento sudarymui, mūsų teisininkų komanda padės jums kiekviename žingsnyje.


Žinome, kaip svarbu jums priimti geriausius sprendimus sau, savo verslui ir šeimai, ir esame čia, kad padėtume tai padaryti.  Suprantame, koks įtemptas gali būti teisinių problemų sprendimas, ir norime užtikrinti, kad turėtumėte viską, ko reikia, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą dėl tolesnių veiksmų. Kai jums reikia advokato, nėra laiko gaišti. Komandoje TEMIDIS tikime, kad jūsų laikas ir pinigai yra brangūs. Siūlome visas paslaugas po vienu stogu, kad su kuo mažiau vargo gautumėte efektyviausių rezultatų. 


Tikime, kad kiekvienas klientas nusipelno didžiausio mūsų dėmesio ir pastangų. Skirsime laiko atidžiai išklausyti, ką norite pasakyti, paaiškinti, kaip jūsų situacijai taikomi įstatymai, ir sąžiningai patarti, kaip galime dirbti kartu, kad pasiektume jūsų poreikius atitinkantį rezultatą. Ir jei negalėsime jums padėti sprendžiant jūsų atvejo, iš anksto jums pasakysime, kad nereikėtų gaišti laiko ar išleisti pinigų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948043