Draudimo teisė - TEMIDIS

Draudimo teisė - plati teisinės veiklos sritis, kuri skirta apsaugoti apdraustojo interesus nuo įvairių rizikos ir draudimo ginčų. Kaip teisės šaka, draudimo teisė atsirado dėl būtinybės teisiškai įtvirtinti draudėjo ir draudiko santykius. Advokatų komanda Vilniuje TEMIDIS teikia visapusiškas teisines paslaugas įvairiais draudimo teisės klausimais. Aukščiausios kvalifikacijos teisininkai atstovauja tiek draudiko, tiek draudėjo interesus ir teises. Teikiame profesionalias teisines konsultacijas ir teisinę pagalbą draudimo bylose. Mūsų draudimo teisės ekspertai padės Jums apsisaugoti nuo galimų neigiamų ateities pokyčių ir įvykių, minimizuojant rizikas. Advokatų komanda TEMIDIS - patikėkite savo teisinius rūpesčius mums

Advokatų kontora


Draudimo teisė: istorinės ištakos

Draudimo teisė glaudžiai susijusi su nuosavybės teisės sąvoka ir nenuostabu, juk draudimo teisės istorija prasidėjo būtent nuo privačios nuosavybės atsiradimo laikų. Apiplėšimai, gaisrai, potvyniai, uraganai ir kiti pavojai privertė kiekvieną susirūpinti savo materialine gerove. Ilgalaikiai žmonių stebėjimai leido padaryti išvadas, kurios laikui bėgant nesikeitė ir draudimo teisė iš esmės išliko nepakitusi nuo pat Babilono laikų. Draudimo teisės užuomazgos atsirado dar valdant karaliui Hamurabiui, kaip būtinybė reguliuoti rizikas. Draudimo veiklos elementai buvo plačiai naudojami ir senovės Romoje, o viduramžiais draudimo teisė jau pilnai išsivystė ir net susiformavo draudimo rūšys, kurios išskiriamos iki šiol. 


Draudimas ir draudimo teisė

Draudimo teisė atsirado dėl būtinybės teisiškai įtvirtinti draudėjo ir draudiko santykius, bei apsaugoti apdraustojo teises ir interesus. Draudimas skirstomas į dvi kategorijas: savanoriškas ir privalomasis. Savanoriškas draudimas veikia pagal įstatymą laisvos valios pagrindu. Privalomasis draudimas  - vykdant tam tikrą veiklą draudėjas privalo pasirūpinti draudimu pagal įstatymą. Lietuvoje išskiriamos dvi draudimo rūšis: gyvybės draudimas ir negyvybės draudimas. Daugelyje kitų šalių išskiriamas asmens draudimas, finansinių nuostolių draudimas ir civilinės atsakomybės draudimas. Taip pat yra ir kitų draudimo rūšių ir porūšių, tokių kaip privačių interesų draudimas ar sumažėjusių pajamų draudimas. Tačiau Lietuvoje draudimas skirstomas tik į gyvybės ir negyvybės draudimą su tam tikromis nuokrypomis ir išimtimis.

 

Registracija
Internetu arba +37065948043
 


TEMIDIS advokatų komanda - profesionalios žemės teisės paslaugos

Draudimo teisė reglamentuoja teisinius santykius susijusius su visais draudimo klausimais. Advokatai, teikiantys draudimo teisės paslaugas, užtikrina visapusišką teisinę pagalbą ir kliento atstovavimą situacijose, susijusiose su draudimo teise. Draudimas apsaugo nuo galimos rizikos, tuomet kai draudimo teisės advokatai apsaugo nuo klaidų sudarant sutartis su draudėju. Mūsų ekspertai įvertins Jūsų situaciją, padės išsirinkti tinkamiausią variantą ir įsitikinti, kad sutarties sąlygos nesukeltų ginčų ateityje. TEMIDIS advokatų komanda teikia ne tik teisinę informaciją ir advokato konsultacijas, rengia procesinius dokumentus, bet ir atstovauja ginčuose įvairiose institucijose ir teismuose. Mūsų ilgametė patirtis ir sukauptos žinios leidžia teikti kompleksines teisines paslaugas draudikams ir draudėjams. Registruokitės teisinei konsultacijai - susisiekite dabar! 

Advokatų kontora


APIE MUS


Su TEMIDIS lengva priimti geriausią sprendimą

Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų rūpesčius ir padėtume rasti geriausią sprendimą jūsų atveju. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, todėl galite būti tikri, kad Jūsų verslo ir asmeniniais reikalais bus pasirūpinta tinkamai. Esame advokatų komanda, kurios specializacija yra paslaugų teikimas privatiems klientams ir įvairaus dydžio įmonėms. Padėjome tūkstančiams žmonių pasiekti savo tikslus ir rasti geriausius sprendimus..


Mūsų teisininkai yra ekspertai, todėl sugeba rasti tinkamą sprendimą jūsų bylai ar problemai ir žino, kaip tai padaryti efektyviai - greitai ir nebrangiai. Turime patirties dirbant su klientais iš įvairių gyvenimo sričių, todėl galime jums padėti, nesvarbu, su kokio pobūdžio teisiniais iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar tai būtų komercinis bylinėjimasis, ar įmonių sutartys, ar sužalojimas – mes jums padėsime!


Mes tikime efektyvumu

Teikiame teisines paslaugas asmenims ir įmonėms, įskaitant:

– Žmones, patekusius į autoįvykius ir kuriems reikia pagalbos gauti kompensaciją

– Smulkaus verslo savininkams, ieškantiems teisinių patarimų, kaip steigti savo įmonę ar plėsti veiklą

– Asmenims, kurie buvo suimti ir kuriems reikia patyrusio advokato.

Pagalba civilinėse ir baudžiamosiose bylose;

Sutarčių ir susitarimų rengimas;

Atstovavimas teisminiuose procesuose (įskaitant arbitražą) dėl bankroto ir nemokumo, taip pat ginčuose, susijusiuose su šeimos teise;

Mokesčių konsultacijos.


Siūlome pagalbą visais teisinio proceso aspektais: nuo dokumentų rengimo iki liudytojų paieškos teisminėse bylose ir prireikus net kreipimosi į teismą. Nesvarbu, kokioje byloje esate įsivėlęs – baudžiamojoje ar civilinėje – mes esame dėl Jūsų! Todėl stengiamės, kad kiekviena su mumis praleisto laiko sekundė būtų svarbi ir kiekvienas mūsų paslaugoms išleistas centas būtų to vertas.


Kai jums reikia advokato Vilniuje, Lietuvoje TEMIDIS yra teisingas pasirinkimas.

Didžiuojamės galėdami teikti aiškų, glaustą bendravimą su savo klientais, todėl galite būti tikri, kad sakydami „viskuo pasirūpinsime“, tai ir turime omenyje. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos skyryboms ar testamento sudarymui, mūsų teisininkų komanda padės jums kiekviename žingsnyje.


Žinome, kaip svarbu jums priimti geriausius sprendimus sau, savo verslui ir šeimai, ir esame čia, kad padėtume tai padaryti.  Suprantame, koks įtemptas gali būti teisinių problemų sprendimas, ir norime užtikrinti, kad turėtumėte viską, ko reikia, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą dėl tolesnių veiksmų. Kai jums reikia advokato, nėra laiko gaišti. Komandoje TEMIDIS tikime, kad jūsų laikas ir pinigai yra brangūs. Siūlome visas paslaugas po vienu stogu, kad su kuo mažiau vargo gautumėte efektyviausių rezultatų. 


Tikime, kad kiekvienas klientas nusipelno didžiausio mūsų dėmesio ir pastangų. Skirsime laiko atidžiai išklausyti, ką norite pasakyti, paaiškinti, kaip jūsų situacijai taikomi įstatymai, ir sąžiningai patarti, kaip galime dirbti kartu, kad pasiektume jūsų poreikius atitinkantį rezultatą. Ir jei negalėsime jums padėti sprendžiant jūsų atvejo, iš anksto jums pasakysime, kad nereikėtų gaišti laiko ar išleisti pinigų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948043