Administracinė teisė - TEMIDIS

Administracinė teisė - visuomeninius santykius reguliuojanti teisės šaka, kurios pagrindinė funkcija - viešųjų interesų gynimas. Administracinė teisė apima labai platų visuomeninių santykių spektrą viešojo valdymo sferoje ir dėl to laikoma viena reikšmingiausių teisės šakų. Tačiau kartu su šios šakos svarba atsiveria jos daugialypumas ir sudėtingumas. Advokatų komanda TEMIDIS turi ilgametę patirtį administracinės teisės srityje. Mūsų komanda - aukštos kvalifikacijos teisininkai, puikiai išmanantys administracinės teisės subtilybes ir ypatumus. Teikiame teisines paslaugas įvairiais administracinės teisės klausimais. 

Advokatų kontora


Administracinės teisės pažeidimai

Administracinės teisės pažeidimas - tai procesas, kuriuo metu pažeidžiamos valstybinės ar socialinės normos. Kėsinimasis į kito asmens laisvę, teisę ar nuosavybę, neteisėti veiksmai - vieni iš administracinės teisės pažeidimų pavyzdžių. Administracinės teisės pažeidimai - tai veiksmai, kurie nedaro ypatingai didelės žalos visuomenei, tačiau pažeidžia tam tikras nustatytas normas. Neteisėti kelių eismo policijos veiksmai, autorinių teisių bei intelektinės nuosavybės pažeidimai, alkoholio vartojimas viešose vietose ar kiti veiksmai, kurie vienu ar kitu būdu žeidžia teisėtus bendruosius interesus. Administracinė teisė - tai plati teisės sritis, apimanti skirtingas sferas. Tačiau nepaisant administracinės bylos sudėtingumo ir srities, kurioje buvo nustatyti pažeidimai, advokatų komanda TEMIDIS pasiruošusi rasti optimaliausią ir tinkamiausią sprendimą.

 

Registracija
Internetu arba +37065948043

 


Advokatų komanda TEMIDIS - teikiamos teisinės paslaugos

Advokatų komanda TEMIDIS subūrė profesionalių teisininkų komandą, kuri turi patirties, atitinkamos kvalifikacijos ir žinių teikiant teisines paslaugas įvairiose teisės srityse. Administracinė teisė - viena iš mūsų specializacijų, kurios dėka galime užtikrinti viešųjų interesų apsaugą. Mūsų komanda teikia šias teisines paslaugas administracinės teisės srityje: 


  • Konsultavimas įvairiais administracinės teisės klausimais;
  • Strategijos ir veiksmų plano kūrimas;
  • Dokumentų rengimas;
  • Proceso vykdymas;
  • Atstovavimas institucijose ir teismuose. 

Apginti savo interesus administraciniame procese gali būti ypač sudėtinga, kai proceso dalyviai - visuomeniniai veikėjai ar valstybės tarnautojai, kurių interesus atstovauja ekspertai. Todėl ypatingai administracinės teisės bylose patartina kreiptis į šios srities atstovus ir patikėti savo teisinius rūpesčius profesionalams. Registruokitės teisinei konsultacijai


Administracinė teisė: tai ką verta patikėti specialistams

Atstovavimą teisme administracinio nusižengimo byloje geriausiai patikėti specialistams. Jau pirmojo pokalbio su klientu metu kvalifikuotas teisininkas galės kompetentingai įvertinti situaciją ir patarti dėl tolesnio veikimo teisiniame procese. Gana dažnai įsitraukus laiku advokatui į kliento problemą, situacija gali būti išspręsta ne tik greičiau, lengviau ir efektyviau, bet ir be teismo. Patyrę teisininkai gali adekvačiai įvertinti situaciją ir rasti tinkamiausią sprendimą, numatyti galimas pasekmes ir padėti išvengti ilgo bylinėjimosi. Advokatų komanda  TEMIDIS padeda spręsti teisinius klausimus ir ginčus visuose administracinės bylos etapuose. Teikiame teisines paslaugas privatiems ir verslo klientams. Vertiname kiekvieną savo klientą, todėl skiriame išskirtinį dėmesį kiekvienai bylai. Patikėkite savo teisines problemas mums - kartu rasime geriausią sprendimą Jūsų situacijai. Susisiekite su mumis.

Advokatų kontora


APIE MUS


Su TEMIDIS lengva priimti geriausią sprendimą

Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų rūpesčius ir padėtume rasti geriausią sprendimą jūsų atveju. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, todėl galite būti tikri, kad Jūsų verslo ir asmeniniais reikalais bus pasirūpinta tinkamai. Esame advokatų komanda, kurios specializacija yra paslaugų teikimas privatiems klientams ir įvairaus dydžio įmonėms. Padėjome tūkstančiams žmonių pasiekti savo tikslus ir rasti geriausius sprendimus..


Mūsų teisininkai yra ekspertai, todėl sugeba rasti tinkamą sprendimą jūsų bylai ar problemai ir žino, kaip tai padaryti efektyviai - greitai ir nebrangiai. Turime patirties dirbant su klientais iš įvairių gyvenimo sričių, todėl galime jums padėti, nesvarbu, su kokio pobūdžio teisiniais iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar tai būtų komercinis bylinėjimasis, ar įmonių sutartys, ar sužalojimas – mes jums padėsime!


Mes tikime efektyvumu

Teikiame teisines paslaugas asmenims ir įmonėms, įskaitant:

– Žmones, patekusius į autoįvykius ir kuriems reikia pagalbos gauti kompensaciją

– Smulkaus verslo savininkams, ieškantiems teisinių patarimų, kaip steigti savo įmonę ar plėsti veiklą

– Asmenims, kurie buvo suimti ir kuriems reikia patyrusio advokato.

Pagalba civilinėse ir baudžiamosiose bylose;

Sutarčių ir susitarimų rengimas;

Atstovavimas teisminiuose procesuose (įskaitant arbitražą) dėl bankroto ir nemokumo, taip pat ginčuose, susijusiuose su šeimos teise;

Mokesčių konsultacijos.


Siūlome pagalbą visais teisinio proceso aspektais: nuo dokumentų rengimo iki liudytojų paieškos teisminėse bylose ir prireikus net kreipimosi į teismą. Nesvarbu, kokioje byloje esate įsivėlęs – baudžiamojoje ar civilinėje – mes esame dėl Jūsų! Todėl stengiamės, kad kiekviena su mumis praleisto laiko sekundė būtų svarbi ir kiekvienas mūsų paslaugoms išleistas centas būtų to vertas.


Kai jums reikia advokato Vilniuje, Lietuvoje TEMIDIS yra teisingas pasirinkimas.

Didžiuojamės galėdami teikti aiškų, glaustą bendravimą su savo klientais, todėl galite būti tikri, kad sakydami „viskuo pasirūpinsime“, tai ir turime omenyje. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos skyryboms ar testamento sudarymui, mūsų teisininkų komanda padės jums kiekviename žingsnyje.


Žinome, kaip svarbu jums priimti geriausius sprendimus sau, savo verslui ir šeimai, ir esame čia, kad padėtume tai padaryti.  Suprantame, koks įtemptas gali būti teisinių problemų sprendimas, ir norime užtikrinti, kad turėtumėte viską, ko reikia, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą dėl tolesnių veiksmų. Kai jums reikia advokato, nėra laiko gaišti. Komandoje TEMIDIS tikime, kad jūsų laikas ir pinigai yra brangūs. Siūlome visas paslaugas po vienu stogu, kad su kuo mažiau vargo gautumėte efektyviausių rezultatų. 


Tikime, kad kiekvienas klientas nusipelno didžiausio mūsų dėmesio ir pastangų. Skirsime laiko atidžiai išklausyti, ką norite pasakyti, paaiškinti, kaip jūsų situacijai taikomi įstatymai, ir sąžiningai patarti, kaip galime dirbti kartu, kad pasiektume jūsų poreikius atitinkantį rezultatą. Ir jei negalėsime jums padėti sprendžiant jūsų atvejo, iš anksto jums pasakysime, kad nereikėtų gaišti laiko ar išleisti pinigų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948043