Skyrybų Advokatai. Santuokos Nutraukimas - TEMIDIS

Susidūrusios su įvairiomis neigiamomis situacijomis šeimoje, kurių įveikti darniai nepavyksta, susituokusios poros vis dažniau siekia išspręsti savo problemas nutraukiant santuoką. Tuomet prireikia skyrybų advokatų, kad atsižvelgdami į Jūsų interesus, teisės srities specialistai paaiškintų Jūsų teises ir pareigas. Profesionali advokato konsultacija padės ne tik įvertinti esamą padėtį, bet ir numatyti perspektyvas bei galimas pasekmes. Skyrybų advokatai padeda sutaupyti laiko ir pinigų, bei apgina Jūsų interesus. TEMIDIS skyrybų advokatai Vilniuje - kvalifikuoti teisininkai, kurie išmano visas skyrybų proceso subtilybes ir atsižvelgdami į Jūsų interesus parenka teisingiausią ir tinkamiausią strategijos planą. 

Šeimos advokatai


Santuokos nutraukimas - paskutinis žingsnis

Kai susituokusi pora turi skirtingą požiūrį į santuoką, gyvenimo tvarką, vaikų auginimą - dingsta noras būti viena šeima. Tada žengiamas paskutinis žingsnis - santuokos nutraukimas. Tačiau daugelis porų, kurios apsisprendė skirtis, nežino visų niuansų ir subtilybių skyrybų procese. Klaidos skyrybų procese gali kainuoti daug laiko ir pinigų, todėl patariama kreiptis į šios srities specialistus. Skyrybų advokatai lydi savo klientus per visą skyrybų proceso eigą: nuo dokumentų parengimo iki pat galutinio teismo sprendimo ir jo vykdymo. Nevenkite ir neatidėliokite kreiptis pagalbos, nes kartu su skyrybų advokatais bylos išsprendžiamos žymiai lengviau ir paprasčiau. TEMIDIS skyrybų advokatai Vilniuje - greitas, sklandus ir efektyvus santuokos nutraukimas.

 

Registracija
Internetu arba +37065948043
 


Santuokos nutraukimas: sąlygos ir aplinkybės

Santuokos nutraukimas gali būti atliktas be teismo, abiejų sutuoktinių bendru sutikimu, arba teisme, kai susitarti taikiai nepavyksta. Tačiau kaip ir kiekvienoje taisyklėje yra išimčių. Santuokos nutraukimas įmanomas be teismo vieno iš sutuoktinio prašymu, esant tam tikroms sąlygoms ir aplinkybėms. Jei teismas pripažino vieną iš sutuoktinių dingusiu arba neveiksniu, arba sutuoktinis atlieka laisvės bausmę ilgiau nei vienerius metus, arba sutuoktinių pora jau gyvena skyrium daugiau nei vienerius metus. Skyrybų advokatai paaiškins išsamiau visas įstatyme nustatytas aplinkybes ir padės tiksliai įvertinti Jūsų situaciją. Tam tikrais atvejais santuoką galima nutraukti nuotoliniu būdu, o pačiu procesu gali pasirūpinti Jūsų skyrybų advokatas. Tai ypač aktualu gyvenant užsienyje. Sužinoti apie visas skyrybų proceso sąlygas, aplinkybes ir niunsus, bei apie pačią proceso eigą galite užsiregistruodami konsultacijai. Susisiekite su mumis - TEMIDIS skyrybų advokatai Vilniuje.


Sklandus santuokos nutraukimas

Nusprendėte skirtis bendru sutarimu? Tai geriausias, paprasčiausias ir pigiausias būdas. Tačiau, visuomet pravartu kreiptis dėl teisinės konsultacijos, net jei nusprendėte skirtis abipusiu sutarimu, nes skyrybų procese vis tiek iškyla nenumatytų trukdžių. Advokato konsultacija - tai puiki galimybė gauti visus atsakymus į savo klausimus, numatyti neigiamas pasekmes ir būti pasiruošusiam netikėtumams. Kiekvienas norėtų, kad skyrybos būtų neskausmingos, tačiau praktika rodo, kad skyrybos - emociškai nemalonus procesas, kuris kainuoja ne tik pinigine, bet ir laiko prasme. Mūsų skyrybų advokatai stengiasi, kad Jūsų santuokos nutraukimas vyktų kuo greičiau, sklandžiau, efektyviau ir be papildomų rūpesčių. 


TEMIDIS skyrybų advokatai - skyrybos be rūpesčių

TEMIDIS skyrybų advokatai Vilnius - sėkminga ilgametę patirtį sukaupusi advokatų komanda, padedanti savo klientams susiorientuoti įstatymuose ir išspręsti teisines problemas. Mūsų skyrybų advokatai teikia savo klientams aukščiausios kokybės teisines paslaugas, išsamiai paaiškina Jūsų teises ir suranda geriausius situacijos sprendimų variantus. Santuokos nutraukimas gali būti supaprastintas ir sklandus, be papildomų rūpesčių. Patikėkite savo teisines problemas mums - mūsų skyrybų advokatai Vilniuje apsaugos Jūsų interesus ir palydės per teisingą skyrybų proceso eigą. Susisiekite konsultacijai. 

Skyrybos


APIE MUS


Su TEMIDIS lengva priimti geriausią sprendimą

Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų rūpesčius ir padėtume rasti geriausią sprendimą jūsų atveju. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, todėl galite būti tikri, kad Jūsų verslo ir asmeniniais reikalais bus pasirūpinta tinkamai. Esame advokatų komanda, kurios specializacija yra paslaugų teikimas privatiems klientams ir įvairaus dydžio įmonėms. Padėjome tūkstančiams žmonių pasiekti savo tikslus ir rasti geriausius sprendimus..


Mūsų teisininkai yra ekspertai, todėl sugeba rasti tinkamą sprendimą jūsų bylai ar problemai ir žino, kaip tai padaryti efektyviai - greitai ir nebrangiai. Turime patirties dirbant su klientais iš įvairių gyvenimo sričių, todėl galime jums padėti, nesvarbu, su kokio pobūdžio teisiniais iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar tai būtų komercinis bylinėjimasis, ar įmonių sutartys, ar sužalojimas – mes jums padėsime!


Mes tikime efektyvumu

Teikiame teisines paslaugas asmenims ir įmonėms, įskaitant:

– Žmones, patekusius į autoįvykius ir kuriems reikia pagalbos gauti kompensaciją

– Smulkaus verslo savininkams, ieškantiems teisinių patarimų, kaip steigti savo įmonę ar plėsti veiklą

– Asmenims, kurie buvo suimti ir kuriems reikia patyrusio advokato.

Pagalba civilinėse ir baudžiamosiose bylose;

Sutarčių ir susitarimų rengimas;

Atstovavimas teisminiuose procesuose (įskaitant arbitražą) dėl bankroto ir nemokumo, taip pat ginčuose, susijusiuose su šeimos teise;

Mokesčių konsultacijos.


Siūlome pagalbą visais teisinio proceso aspektais: nuo dokumentų rengimo iki liudytojų paieškos teisminėse bylose ir prireikus net kreipimosi į teismą. Nesvarbu, kokioje byloje esate įsivėlęs – baudžiamojoje ar civilinėje – mes esame dėl Jūsų! Todėl stengiamės, kad kiekviena su mumis praleisto laiko sekundė būtų svarbi ir kiekvienas mūsų paslaugoms išleistas centas būtų to vertas.


Kai jums reikia advokato Vilniuje, Lietuvoje TEMIDIS yra teisingas pasirinkimas.

Didžiuojamės galėdami teikti aiškų, glaustą bendravimą su savo klientais, todėl galite būti tikri, kad sakydami „viskuo pasirūpinsime“, tai ir turime omenyje. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos skyryboms ar testamento sudarymui, mūsų teisininkų komanda padės jums kiekviename žingsnyje.


Žinome, kaip svarbu jums priimti geriausius sprendimus sau, savo verslui ir šeimai, ir esame čia, kad padėtume tai padaryti.  Suprantame, koks įtemptas gali būti teisinių problemų sprendimas, ir norime užtikrinti, kad turėtumėte viską, ko reikia, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą dėl tolesnių veiksmų. Kai jums reikia advokato, nėra laiko gaišti. Komandoje TEMIDIS tikime, kad jūsų laikas ir pinigai yra brangūs. Siūlome visas paslaugas po vienu stogu, kad su kuo mažiau vargo gautumėte efektyviausių rezultatų. 


Tikime, kad kiekvienas klientas nusipelno didžiausio mūsų dėmesio ir pastangų. Skirsime laiko atidžiai išklausyti, ką norite pasakyti, paaiškinti, kaip jūsų situacijai taikomi įstatymai, ir sąžiningai patarti, kaip galime dirbti kartu, kad pasiektume jūsų poreikius atitinkantį rezultatą. Ir jei negalėsime jums padėti sprendžiant jūsų atvejo, iš anksto jums pasakysime, kad nereikėtų gaišti laiko ar išleisti pinigų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948043