Baudžiamoji teisė - TEMIDIS

Kuo nusikaltimas skiriasi nuo nusižengimo? Kada pradeda veikti baudžiamoji teisė, o kada - kitos teisės šakos? Kaip ir kam gali padėti baudžiamosios teisės advokatai? Advokatų komanda TEMIDIS - kvalifikuotų specialistų komanda, kuri ne tik atsakys į visus Jūsų teisinius klausimus, bet ir suteiks visokeriopą teisinę pagalbą. Baudžiamoji teisė - viena iš mūsų specializacijos sričių, todėl galime suteikti kompleksines teisines paslaugas visose bylos nagrinėjimo etapuose. Dažnai vien teisinė informacija suteikta profesionalios advokato konsultacijos metu gali tapti baudžiamosios atsakomybės prevencija - galimybe išvengti gresiančios atsakomybės. Todėl konsultuotis su advokatais pravartu ir naudinga. 

Advokatų kontora


Baudžiamoji teisė: kas tai? 

Nusikalstomi veiksmai skirstomi į nusižengimus ir nusikaltimus. Skirtumas tarp jų kartais gali būti visai neryškus, tačiau visgi jis yra ir apie tai verta žinoti. Nusižengimas laikomas mažareikšmišku nusikaltimu, už kurį pažeidėjui dažniausiai siūloma sumokėti baudą. Neretai baudžiamojo nusižengimo priežastys būna dėl neatsargumo, rečiau - tyčinis nusižengimas. Nusikaltimas skiriasi nuo nusižengimo pavojingumu ir savo pobūdžiu, tai yra skiriasi kaltės forma, baudžiamoji atsakomybė, aplinkybės. Baudžiamoji teisė numato atsakomybę ir bausmes už tyčinius, ir netyčinius veiksmus, ir remiantis teisės normomis, nustato tvarką.  


Dažnai sakome, kad baudžiamoji teisė pradeda veikti tada, kai kitos teisės šakos nebesugeba paveikti, kitais žodžiais, baudžiamoji teisė - tai kraštutinė priemonė priversti asmenį atsakyti už savo veiksmus. Taigi, baudžiamoji teisė nustato kokia atsakomybė gresia už nusikalstamus veiksmus arba nusikalstamą veiklą. Beje, tai vienintelė teisės šaka, kuri numato laisvės atėmimą nesilaikant tam tikrų teisinių normų. Taigi, baudžiamoji teisė reguliuoja baudžiamuosius teisinius santykius, o kai išspręsti situaciją įmanoma be baudžiamosios atsakomybės - veikia kitos teisės šakos.

 

Registracija
Internetu arba +37065948043

 


Baudžiamosios teisės advokatai - kompleksiškas bylų sprendimas

Mūsų teisininkai turi ilgametę patirtį baudžiamosios teisės srityje, kuri leidžia spręsti bylas kompleksiškai ir apginti kiekvieno kliento interesus visose baudžiamojo proceso etapuose. Kruopščiai įvertiname Jūsų situaciją ir išanalizuojame perspektyvas bei rizikas. Detaliai išnagrinėjame problemą, atsižvelgiant į Jūsų veiklos specifiką. Iš patirties žinome, kad dėmesys veiklos specifikai turi įtakos ir reikšmės procesui. Parengiame strategiją, pateikiame sprendimus ir veiksmų planą. Mūsų teisinės paslaugos baudžiamosios teisės srityje:


  • Konsultavimas ir klientų atstovavimas ikiteisminio tyrimo metu.
    Klientų interesų gynimas baudžiamajame procese teismuose.
  • Atstovavimas klientų interesams visose baudžiamojo proceso etapuose.
  • Procesinių dokumentų rengimas.
  • Teisinė pagalba po baudžiamojo proceso ruošiant apeliacinius ir kasacinius skundus.

Mūsų baudžiamosios teisės advokatai pasiruošę suteikti kvalifikuotą teisinę pagalbą bet kurioje baudžiamosios bylos stadijoje. Mums nesvarbu ar kreipsitės į mus ikiteisminio tyrimo metu ar ruošiant skundą teismui. Mūsų sukaupta profesinė patirtis, teisinės žinios ir įgūdžiai leidžia tiksliai įvertinti situaciją ir priimti teisingą sprendimą. Visapusiškas situacijos įvertinimas, išskirtinis dėmesys detalėms ir aiškus veiksmų planas gali padėti rasti tinkamiausią problemos sprendimą. Konsultuojame ir teikiame teisinę pagalbą tiek nukentėjusiems, tiek kaltinamiesiems. Dirbame kaip su juridiniais, taip ir su fiziniais asmenimis. Advokatų komanda TEMIDIS - kartu galėsime rasti geriausią sprendimą. Susisiekite su mumis

Advokatų kontora


APIE MUS


Su TEMIDIS lengva priimti geriausią sprendimą

Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų rūpesčius ir padėtume rasti geriausią sprendimą jūsų atveju. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, todėl galite būti tikri, kad Jūsų verslo ir asmeniniais reikalais bus pasirūpinta tinkamai. Esame advokatų komanda, kurios specializacija yra paslaugų teikimas privatiems klientams ir įvairaus dydžio įmonėms. Padėjome tūkstančiams žmonių pasiekti savo tikslus ir rasti geriausius sprendimus..


Mūsų teisininkai yra ekspertai, todėl sugeba rasti tinkamą sprendimą jūsų bylai ar problemai ir žino, kaip tai padaryti efektyviai - greitai ir nebrangiai. Turime patirties dirbant su klientais iš įvairių gyvenimo sričių, todėl galime jums padėti, nesvarbu, su kokio pobūdžio teisiniais iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar tai būtų komercinis bylinėjimasis, ar įmonių sutartys, ar sužalojimas – mes jums padėsime!


Mes tikime efektyvumu

Teikiame teisines paslaugas asmenims ir įmonėms, įskaitant:

– Žmones, patekusius į autoįvykius ir kuriems reikia pagalbos gauti kompensaciją

– Smulkaus verslo savininkams, ieškantiems teisinių patarimų, kaip steigti savo įmonę ar plėsti veiklą

– Asmenims, kurie buvo suimti ir kuriems reikia patyrusio advokato.

Pagalba civilinėse ir baudžiamosiose bylose;

Sutarčių ir susitarimų rengimas;

Atstovavimas teisminiuose procesuose (įskaitant arbitražą) dėl bankroto ir nemokumo, taip pat ginčuose, susijusiuose su šeimos teise;

Mokesčių konsultacijos.


Siūlome pagalbą visais teisinio proceso aspektais: nuo dokumentų rengimo iki liudytojų paieškos teisminėse bylose ir prireikus net kreipimosi į teismą. Nesvarbu, kokioje byloje esate įsivėlęs – baudžiamojoje ar civilinėje – mes esame dėl Jūsų! Todėl stengiamės, kad kiekviena su mumis praleisto laiko sekundė būtų svarbi ir kiekvienas mūsų paslaugoms išleistas centas būtų to vertas.


Kai jums reikia advokato Vilniuje, Lietuvoje TEMIDIS yra teisingas pasirinkimas.

Didžiuojamės galėdami teikti aiškų, glaustą bendravimą su savo klientais, todėl galite būti tikri, kad sakydami „viskuo pasirūpinsime“, tai ir turime omenyje. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos skyryboms ar testamento sudarymui, mūsų teisininkų komanda padės jums kiekviename žingsnyje.


Žinome, kaip svarbu jums priimti geriausius sprendimus sau, savo verslui ir šeimai, ir esame čia, kad padėtume tai padaryti.  Suprantame, koks įtemptas gali būti teisinių problemų sprendimas, ir norime užtikrinti, kad turėtumėte viską, ko reikia, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą dėl tolesnių veiksmų. Kai jums reikia advokato, nėra laiko gaišti. Komandoje TEMIDIS tikime, kad jūsų laikas ir pinigai yra brangūs. Siūlome visas paslaugas po vienu stogu, kad su kuo mažiau vargo gautumėte efektyviausių rezultatų. 


Tikime, kad kiekvienas klientas nusipelno didžiausio mūsų dėmesio ir pastangų. Skirsime laiko atidžiai išklausyti, ką norite pasakyti, paaiškinti, kaip jūsų situacijai taikomi įstatymai, ir sąžiningai patarti, kaip galime dirbti kartu, kad pasiektume jūsų poreikius atitinkantį rezultatą. Ir jei negalėsime jums padėti sprendžiant jūsų atvejo, iš anksto jums pasakysime, kad nereikėtų gaišti laiko ar išleisti pinigų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948043