Baudžiamoji teisė - TEMIDIS

Kuo nusikaltimas skiriasi nuo nusižengimo? Kada pradeda veikti baudžiamoji teisė, o kada - kitos teisės šakos? Kaip ir kam gali padėti baudžiamosios teisės advokatai? Advokatų kontora TEMIDIS - kvalifikuotų specialistų komanda, kuri ne tik atsakys į visus Jūsų teisinius klausimus, bet ir suteiks visokeriopą teisinę pagalbą. Baudžiamoji teisė - viena iš mūsų specializacijos sričių, todėl galime suteikti kompleksines teisines paslaugas visose bylos nagrinėjimo etapuose. Dažnai vien teisinė informacija suteikta profesionalios advokato konsultacijos metu gali tapti baudžiamosios atsakomybės prevencija - galimybe išvengti gresiančios atsakomybės. Todėl konsultuotis su advokatais pravartu ir naudinga. 

Advokatų kontora


Baudžiamoji teisė: kas tai? 

Nusikalstomi veiksmai skirstomi į nusižengimus ir nusikaltimus. Skirtumas tarp jų kartais gali būti visai neryškus, tačiau visgi jis yra ir apie tai verta žinoti. Nusižengimas laikomas mažareikšmišku nusikaltimu, už kurį pažeidėjui dažniausiai siūloma sumokėti baudą. Neretai baudžiamojo nusižengimo priežastys būna dėl neatsargumo, rečiau - tyčinis nusižengimas. Nusikaltimas skiriasi nuo nusižengimo pavojingumu ir savo pobūdžiu, tai yra skiriasi kaltės forma, baudžiamoji atsakomybė, aplinkybės. Baudžiamoji teisė numato atsakomybę ir bausmes už tyčinius, ir netyčinius veiksmus, ir remiantis teisės normomis, nustato tvarką.   


Dažnai sakome, kad baudžiamoji teisė pradeda veikti tada, kai kitos teisės šakos nebesugeba paveikti, kitais žodžiais, baudžiamoji teisė - tai kraštutinė priemonė priversti asmenį atsakyti už savo veiksmus. Taigi, baudžiamoji teisė nustato kokia atsakomybė gresia už nusikalstamus veiksmus arba nusikalstamą veiklą. Beje, tai vienintelė teisės šaka, kuri numato laisvės atėmimą nesilaikant tam tikrų teisinių normų. Taigi, baudžiamoji teisė reguliuoja baudžiamuosius teisinius santykius, o kai išspręsti situaciją įmanoma be baudžiamosios atsakomybės - veikia kitos teisės šakos.

 

Registracija
Internetu arba +37065948043

  


Baudžiamosios teisės advokatai - kompleksiškas bylų sprendimas

Mūsų teisininkai turi ilgametę patirtį baudžiamosios teisės srityje, kuri leidžia spręsti bylas kompleksiškai ir apginti kiekvieno kliento interesus visose baudžiamojo proceso etapuose. Kruopščiai įvertiname Jūsų situaciją ir išanalizuojame perspektyvas bei rizikas. Detaliai išnagrinėjame problemą, atsižvelgiant į Jūsų veiklos specifiką. Iš patirties žinome, kad dėmesys veiklos specifikai turi įtakos ir reikšmės procesui. Parengiame strategiją, pateikiame sprendimus ir veiksmų planą. Mūsų teisinės paslaugos baudžiamosios teisės srityje:


  • Konsultavimas ir klientų atstovavimas ikiteisminio tyrimo metu.
    Klientų interesų gynimas baudžiamajame procese teismuose.
  • Atstovavimas klientų interesams visose baudžiamojo proceso etapuose.
  • Procesinių dokumentų rengimas.
  • Teisinė pagalba po baudžiamojo proceso ruošiant apeliacinius ir kasacinius skundus.

Mūsų baudžiamosios teisės advokatai pasiruošę suteikti kvalifikuotą teisinę pagalbą bet kurioje baudžiamosios bylos stadijoje. Mums nesvarbu ar kreipsitės į mus ikiteisminio tyrimo metu ar ruošiant skundą teismui. Mūsų sukaupta profesinė patirtis, teisinės žinios ir įgūdžiai leidžia tiksliai įvertinti situaciją ir priimti teisingą sprendimą. Visapusiškas situacijos įvertinimas, išskirtinis dėmesys detalėms ir aiškus veiksmų planas gali padėti rasti tinkamiausią problemos sprendimą. Konsultuojame ir teikiame teisinę pagalbą tiek nukentėjusiems, tiek kaltinamiesiems. Dirbame kaip su juridiniais, taip ir su fiziniais asmenimis. Advokatų kontora TEMIDIS - kartu galėsime rasti geriausią sprendimą. Susisiekite su mumis.  

Advokatų kontora


APIE MUS


 

Registracija
Internetu arba +37065948043