Darbo teisė - TEMIDIS

Šiandien sąvoką “darbo teisė” yra girdėjęs kiekvienas, tačiau ne kiekvienas žino kokią funkciją atlieka darbo teisė. Darbo teisė, visų pirma, nustato ir reguliuoja darbo teisės normas. Antra - apsaugo ir užtikrina asmens teises darbe. Taigi, darbo teisė - tai teisės šaka, reguliuojanti teisinius darbo santykius. Visuomeniniai procesai ir technologijų pažanga paskatino darbo teisės atsiradimą ir teisinių darbo santykių plėtrą. Išplėtojusi iš civilinės teisės normų, darbo teisė lieka viena konservatyviausių tesės atšakų. Tačiau net ir šioje teisės srityje įmanoma taikyti novatoriškus metodus. Advokatų komanda TEMIDIS siekia rasti optimaliausius sprendimus, kurie palengvintų ir užtikrintų sklandžią bet kurios įmonės veiklą. Mūsų darbo teisės specialistai - kvalifikuoti advokatai, galintys rasti efektyviausius sprendimus Jūsų verslui. 

Advokatų kontora


Darbo teisė: dalyviai ir jų santykiai

Darbo teisė reglamentuojama Lietuvos Respublikos darbo kodeksu. Darbo teisiniuose santykiuose galima išskirti keletą dalyvių: darbdavys ir darbuotojas. Darbo teisė apsaugo darbuotojų ir darbdavių teises ir interesus, reguliuoja darbdavio ir darbuotojo santykius, apibrėžia ir nustato pareigas, ir jų teises. Svarbu paminėti, kad darbo teisė ir darbo įstatymai taikomi Lietuvos Respublikoje abiem atvejais: kai darbuotojas dirba Lietuvoje ir kai darbuotojas yra išsiųstas dirbti į užsienį pagal darbdavio pavedimą. Kiekviena teisinių santykių pusė, tiek darbdavys, tiek darbuotojas yra teisiškai lygūs ir gali ginti savo teises ir interesus. Tačiau gyvenime gali pasitaikyti įvairių situacijų, kai viena iš teisinių santykių pusių susiduria su nesąžiningumu ar savo teisių pažeidimu. Darbo teisė ir teisės įstatymai numato tokias situacijas, o darbo teisės advokatai pasiruošę apginti Jūsų teises ir interesus. 

 

Registracija
Internetu arba +37065948043
 


Advokatų komanda TEMIDIS - visapusiškos teisinės paslaugos

Advokatų komanda TEMIDIS - profesionalių teisininkų komanda, susivienijusi dėl bendro tikslo - teikti visapusiškas ir kokybiškas teisines paslaugas. Mūsų ilgametė patirtis ir sukauptas teisinių žinių bagažas leidžia rasti optimaliausius ir efektyviausius problemos sprendimus. Konsultuojame klientus visais darbo teisės klausimais, teikiame konsultacijas ir kompleksinę teisinę pagalbą. Rengiame darbo teisės aktus, sutartis bei kitus teisinius dokumentus. Atstovaujame darbdavius ir darbuotojus derybose, darbo ginčų komisijose ir kitose instancijose bei teismuose. Darbo teisė padeda nustatyti tam tikras taisykles ir teisines normas darbovietėje, o darbo teisės advokatai padeda susipažinti su darbo teisės normomis abiems teisinių santykių pusėms taip, kad nekiltų ginčų. Visus nesutarimus stengiamės išspręsti lengvai, greitai ir be teismo. Jei išspręsti ginčo ikiteismine tvarka nepavyko, randame patį optimaliausią situacijos sprendimą ir parengiame veiksmų planą. Registruokitės teisinei konsultacijai - rasime tinkamiausią Jūsų teisinės problemos sprendimą. 


Advokatų komanda TEMIDIS: greitas teisinių klausimų sprendimas

Mūsų komandos prioritetas - užtikrinti klientų teisių apsaugą ir suteikti visokeriopą teisinę pagalbą darbo teisės klausimais. Darbo teisė užtikrina kiekvieno teises darbovietėje. Siekiame apsaugoti kiekvieną savo klientą nuo galimų problemų ateityje ir išspręsti teisinius klausimus lengviausiu, greičiausiu ir tinkamiausiu būdu. Ilgametė darbo patirtis, įgytos teisinės žinios ir įgūdžiai leidžia pritaikyti individualų požiūrį į kiekvieno kliento situaciją. Nuolatinis asmeninis augimas ir profesinių gebėjimų tobulinimas leidžia mūsų advokatų komandai pasiekti sėkmingų rezultatų. Mums nėra vienodų klientų ir vienodų situacijų, nes žinome, kad kiekvienas atvejis yra išskirtinis, todėl vadovaujamės individualiu požiūriu į kiekvieną klientą. Susisiekite su mumis

Advokatų kontora


APIE MUS


Su TEMIDIS lengva priimti geriausią sprendimą

Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų rūpesčius ir padėtume rasti geriausią sprendimą jūsų atveju. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, todėl galite būti tikri, kad Jūsų verslo ir asmeniniais reikalais bus pasirūpinta tinkamai. Esame advokatų komanda, kurios specializacija yra paslaugų teikimas privatiems klientams ir įvairaus dydžio įmonėms. Padėjome tūkstančiams žmonių pasiekti savo tikslus ir rasti geriausius sprendimus..


Mūsų teisininkai yra ekspertai, todėl sugeba rasti tinkamą sprendimą jūsų bylai ar problemai ir žino, kaip tai padaryti efektyviai - greitai ir nebrangiai. Turime patirties dirbant su klientais iš įvairių gyvenimo sričių, todėl galime jums padėti, nesvarbu, su kokio pobūdžio teisiniais iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar tai būtų komercinis bylinėjimasis, ar įmonių sutartys, ar sužalojimas – mes jums padėsime!


Mes tikime efektyvumu

Teikiame teisines paslaugas asmenims ir įmonėms, įskaitant:

– Žmones, patekusius į autoįvykius ir kuriems reikia pagalbos gauti kompensaciją

– Smulkaus verslo savininkams, ieškantiems teisinių patarimų, kaip steigti savo įmonę ar plėsti veiklą

– Asmenims, kurie buvo suimti ir kuriems reikia patyrusio advokato.

Pagalba civilinėse ir baudžiamosiose bylose;

Sutarčių ir susitarimų rengimas;

Atstovavimas teisminiuose procesuose (įskaitant arbitražą) dėl bankroto ir nemokumo, taip pat ginčuose, susijusiuose su šeimos teise;

Mokesčių konsultacijos.


Siūlome pagalbą visais teisinio proceso aspektais: nuo dokumentų rengimo iki liudytojų paieškos teisminėse bylose ir prireikus net kreipimosi į teismą. Nesvarbu, kokioje byloje esate įsivėlęs – baudžiamojoje ar civilinėje – mes esame dėl Jūsų! Todėl stengiamės, kad kiekviena su mumis praleisto laiko sekundė būtų svarbi ir kiekvienas mūsų paslaugoms išleistas centas būtų to vertas.


Kai jums reikia advokato Vilniuje, Lietuvoje TEMIDIS yra teisingas pasirinkimas.

Didžiuojamės galėdami teikti aiškų, glaustą bendravimą su savo klientais, todėl galite būti tikri, kad sakydami „viskuo pasirūpinsime“, tai ir turime omenyje. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos skyryboms ar testamento sudarymui, mūsų teisininkų komanda padės jums kiekviename žingsnyje.


Žinome, kaip svarbu jums priimti geriausius sprendimus sau, savo verslui ir šeimai, ir esame čia, kad padėtume tai padaryti.  Suprantame, koks įtemptas gali būti teisinių problemų sprendimas, ir norime užtikrinti, kad turėtumėte viską, ko reikia, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą dėl tolesnių veiksmų. Kai jums reikia advokato, nėra laiko gaišti. Komandoje TEMIDIS tikime, kad jūsų laikas ir pinigai yra brangūs. Siūlome visas paslaugas po vienu stogu, kad su kuo mažiau vargo gautumėte efektyviausių rezultatų. 


Tikime, kad kiekvienas klientas nusipelno didžiausio mūsų dėmesio ir pastangų. Skirsime laiko atidžiai išklausyti, ką norite pasakyti, paaiškinti, kaip jūsų situacijai taikomi įstatymai, ir sąžiningai patarti, kaip galime dirbti kartu, kad pasiektume jūsų poreikius atitinkantį rezultatą. Ir jei negalėsime jums padėti sprendžiant jūsų atvejo, iš anksto jums pasakysime, kad nereikėtų gaišti laiko ar išleisti pinigų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948043