Žalos atlyginimas - TEMIDIS

Patyrėte žalą? Norite, kad ji būtų atlyginta? Kiekvienas žmogus privalo elgtis taip,  kad nepadarytų žalos kitam asmeniui. Jeigu žala vis dėl to buvo padaryta, tai asmuo, kuris padarė žalą turi atsakyti už savo veiksmus. Atsakomybė už neteisėtus veiksmus yra žalos atlyginimas. Atrodo, viskas čia akivaizdu ir neturėtų kilti jokių keblumų. Įvykdyta žala, atliktas žalos įvertinimas, pateikiamas ieškinys dėl žalos atlyginimo ir žala kompensuojama - tai būtų idealus scenarijus. Tačiau praktika rodo, kad sprendžiant šias bylas beveik visada kyla sunkumų. Pagrindinė problema - tai priežastinio ryšio tarp potencialaus kaltininko veiksmų ir padarytos žalos įrodinėjimas teisme. Advokatų komanda Vilniuje TEMIDIS teikia visas teisines paslaugas turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo klausimais.    

Turtinės ir Neturtinės Žalos


Žalos atlyginimas: povandeniniai akmenys

Dažnai būna, kad reikia įrodyti, kad žalą padarė tam tikras asmuo arba organizacija. Taip pat būtina įrodyti žalos dydį, o tam reikia ekspertų įvertinimo. Ekspertų įvertinimas gali būti ginčijamas teisme. Tokiu atveju teismas skiria teismo ekspertizę. Šis tyrimas yra brangus ir gali kelis kartus viršyti paprastą ekspertizę. Akivaizdu, kad kiekvienas tampo paklodę į savo pusę, kai kalbama apie pinigus. Padėtis tampa dar labiau nevienareikšmiška, jeigu ieškomas neturtinės žalos atlyginimas.


Neturtinės žalos atlyginimas - tai vienas įdomiausių ir sunkiausiai įrodomu gynybos būdu. Pagrindinė problema yra ta, kad neturtinės žalos atlyginimas turi būti apskaičiuotas piniginiame ekvivalente. Turtinės žalos atlyginimas - vienu ar kitu būdu apčiuopamas ir apskaitomas, tuomet kai neturtinės žalos atlyginimas apima jausmų ir emocinių išgyvenimų spektrą. Bene dažniausiai girdima frazės pabaiga “...jokie pasaulio turtai neatstos...” ir jau nesvarbu, kokia žala buvo padaryta vertybėms, kurių net pats ieškovas pinigais išreikšti negali. Čia ir slypi visos situacijos sudėtingumas.

 

Registracija
Internetu arba +37065948043

 


Neturtinės žalos atlyginimas: pagrindinis iššūkis

Neturtinės žalos sąvoka teismų praktikoje ilgą laiką buvo neapibrėžta ir dažniau buvo vadinama moraline žala. Moralinė žala suprantama kaip neturtinio pobūdžio praradimas, atsiradęs dėl moralinių ar fizinių kančių arba kitų neigiamų reiškinių, kurie asmeniui arba organizacijai sukelia neteisėti kito asmens arba organizacijos veiksmai. Neteisėti veiksmai, tai yra neturtinė žala, kurie išprovokavo kito asmens tam tikrą emocinę, psichologinę ar fizinę būseną, yra dvasinė skriauda. Šiandien šių bylų skaičius vis didėja. Tačiau pagrindinė problema lieka ta pati - kaip išmatuoti neturtinę žalą


Įstatyme nenumatyta viršutinės arba apatinės kompensacijos ribos, todėl ieškinys dėl žalos atlyginimo gali neatitikti realybės. Dažniausiai teismas tenkina ieškovo reikalavimus  iš dalies arba perpus mažina reikalaujamą sumą, arba iš viso atsisako ieškinio. Todėl svarbu aptarti visas smulkmenas pildant ieškinį dėl žalos atlyginimo su šios srities profesionalais. Kas slypi už sąvokos neturtinės žalos atlyginimas ir kokios kompensacijos galima tikėtis atsakys mūsų  patyrę specialistai.  Registruokitės teisinei konsultacijai.  


Advokatų komanda TEMIDIS - teisinės paslaugos Jums

Advokatų komanda Vilniuje TEMIDIS - mūsų teisės ekspertai pasiruošę apginti Jūsų interesus. Visada siekiame to paties tikslo: atkurti pažeistas kliento teises, teisingai įvertinti ir įrodyti padarytą žalą bei tinkamai išspręsti bylą. Mūsų profesionalų komanda didžiuojasi ilgamete bei sėkminga darbo praktika šioje srityje. Esame pasirengę spręsti net pačius sudėtingiausius klausimus. Mūsų užduotis - rasti tinkamiausią sprendimą, taikant geriausią strategiją ir taupant Jūsų laiką. Susisiekite su mumis.      

Teisinės paslaugos


APIE MUS


Su TEMIDIS lengva priimti geriausią sprendimą

Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų rūpesčius ir padėtume rasti geriausią sprendimą jūsų atveju. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, todėl galite būti tikri, kad Jūsų verslo ir asmeniniais reikalais bus pasirūpinta tinkamai. Esame advokatų komanda, kurios specializacija yra paslaugų teikimas privatiems klientams ir įvairaus dydžio įmonėms. Padėjome tūkstančiams žmonių pasiekti savo tikslus ir rasti geriausius sprendimus..


Mūsų teisininkai yra ekspertai, todėl sugeba rasti tinkamą sprendimą jūsų bylai ar problemai ir žino, kaip tai padaryti efektyviai - greitai ir nebrangiai. Turime patirties dirbant su klientais iš įvairių gyvenimo sričių, todėl galime jums padėti, nesvarbu, su kokio pobūdžio teisiniais iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar tai būtų komercinis bylinėjimasis, ar įmonių sutartys, ar sužalojimas – mes jums padėsime!


Mes tikime efektyvumu

Teikiame teisines paslaugas asmenims ir įmonėms, įskaitant:

– Žmones, patekusius į autoįvykius ir kuriems reikia pagalbos gauti kompensaciją

– Smulkaus verslo savininkams, ieškantiems teisinių patarimų, kaip steigti savo įmonę ar plėsti veiklą

– Asmenims, kurie buvo suimti ir kuriems reikia patyrusio advokato.

Pagalba civilinėse ir baudžiamosiose bylose;

Sutarčių ir susitarimų rengimas;

Atstovavimas teisminiuose procesuose (įskaitant arbitražą) dėl bankroto ir nemokumo, taip pat ginčuose, susijusiuose su šeimos teise;

Mokesčių konsultacijos.


Siūlome pagalbą visais teisinio proceso aspektais: nuo dokumentų rengimo iki liudytojų paieškos teisminėse bylose ir prireikus net kreipimosi į teismą. Nesvarbu, kokioje byloje esate įsivėlęs – baudžiamojoje ar civilinėje – mes esame dėl Jūsų! Todėl stengiamės, kad kiekviena su mumis praleisto laiko sekundė būtų svarbi ir kiekvienas mūsų paslaugoms išleistas centas būtų to vertas.


Kai jums reikia advokato Vilniuje, Lietuvoje TEMIDIS yra teisingas pasirinkimas.

Didžiuojamės galėdami teikti aiškų, glaustą bendravimą su savo klientais, todėl galite būti tikri, kad sakydami „viskuo pasirūpinsime“, tai ir turime omenyje. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos skyryboms ar testamento sudarymui, mūsų teisininkų komanda padės jums kiekviename žingsnyje.


Žinome, kaip svarbu jums priimti geriausius sprendimus sau, savo verslui ir šeimai, ir esame čia, kad padėtume tai padaryti.  Suprantame, koks įtemptas gali būti teisinių problemų sprendimas, ir norime užtikrinti, kad turėtumėte viską, ko reikia, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą dėl tolesnių veiksmų. Kai jums reikia advokato, nėra laiko gaišti. Komandoje TEMIDIS tikime, kad jūsų laikas ir pinigai yra brangūs. Siūlome visas paslaugas po vienu stogu, kad su kuo mažiau vargo gautumėte efektyviausių rezultatų. 


Tikime, kad kiekvienas klientas nusipelno didžiausio mūsų dėmesio ir pastangų. Skirsime laiko atidžiai išklausyti, ką norite pasakyti, paaiškinti, kaip jūsų situacijai taikomi įstatymai, ir sąžiningai patarti, kaip galime dirbti kartu, kad pasiektume jūsų poreikius atitinkantį rezultatą. Ir jei negalėsime jums padėti sprendžiant jūsų atvejo, iš anksto jums pasakysime, kad nereikėtų gaišti laiko ar išleisti pinigų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948043