Advokato konsultacija Vilniuje - TEMIDIS

Manote, kad advokato konsultacija reikalinga tik tada, kai problema liečia žmogaus teises baudžiamajame procese? Teisinė konsultacija gali išspręsti daugelį problemų ir ne vien baudžiamosios teisės srityje. Šeimos teisė, skyrybų procesas, turto paveldėjimas ir turto dalybos, įmonės likvidavimas, skolų išieškojimas ir kitos sritys, kuriose teisinės konsultacijos gali padėti susiorientuoti ir rasti tinkamiausią sprendimą. Advokatai gali padėti išspręsti situaciją be teismo su sąlyga, kad kreipėtės į juos laiku, kai dar neatsirado papildomų aplinkybių, kurios galėtų apsunkinti procesą. Taigi, advokato konsultacija - galimybė išspręsti problemą greitai, sklandžiai ir operatyviai. TEMIDIS advokatų komanda - susisiekite su mumis dėl konsultacijos. 

Advokato konsultacija


Teisinės konsultacijos tikslas - ginčą išspręsti taikiai

Kiekvienas žino, kad naudingiausia bet kurį ginčą išspręsti taikiai. Teismo procesai reikalauja daug laiko, pinigų ir energijos, jie išsekina emociškai, psichologiškai ir fiziškai. Taikus konflikto sprendimas - tai, ko neabejotinai siekia kiekvienas, patekęs į keblią situaciją. Kiekvienas advokatas siekia išspręsti savo kliento problemą lengviausiu, greičiausiu ir tinkamiausiu būdu. Mūsų teisininkai Vilniuje atlieka išsamią situacijos analizę, įvertina visus galimus sprendimo variantus, perspėja apie įmanomas pasekmes, sudaro veiksmų planą ir pateikia rekomendacijas. Advokato konsultacija TEMIDIS advokatų komandoje padės išvengti klaidų ir užtikrins teisingiausią problemos sprendimą

 

Registracija
Internetu arba +37065948043

 


Teisinė konsultacija apsaugos nuo neigiamų pasekmių

Žinoma, advokatas nėra burtininkas ir stebuklingos burtų lazdelės, deja, taip pat neturi. Joks civilinis procesas savaime neišnyks ir tam, kad situacija būtų sėkmingai išspręsta reikia ne tik advokato paslaugų, bet ir kliento noro bendradarbiauti. Žingsnis, kurį turi žengti kiekvienas klientas, sprendžiantis savo teisines problemas - tai advokato konsultacija, kurios metu klientas gauna kvalifikuoto teisininko patarimus ir pagalbą, kad galėtų išvengti klaidų ir apsisaugoti nuo neigiamų pasekmių. TEMIDIS advokatų komanda teikia kvalifikuotas teisines paslaugas, atsižvelgiant į kliento poreikius ir lūkesčius. Klaidos teisiniuose reikaluose gali brangiai kainuoti, o teisingai parinkta advokato strategija padeda sudaryti palankiausias sąlygas kliento problemoms išspręsti. Nedelskite ir kreipkitės į teisės srities ekspertus. Teisinės konsultacijos nuotoliniu būdu ir gyvai - susisiekite su mūsų teisininkais.   


TEMIDIS advokatų komanda - teisinė pagalba Jums

Mūsų advokatai Vilniuje kliento teisines problemas sprendžia kompleksiškai. Detaliai išanalizuojame problema, įsigiliname į jos esmę, įvertiname dabartinę situaciją, parenkame kryptingą strategiją ir geriausią sprendimo variantą. Mūsų advokatų komandoje dirba profesionalių teisininkų komanda, kurie prireikus bendradarbiauja su įvairių sričių specialistais, siekiant užtikrinti geriausią rezultatą. Mes vadovaujamės teisingumo, skaidrumo ir konfidencialumo principais, vertiname abipusį pasitikėjimą ir siekiame užtikrinti išskirtinę patirtį kiekvienam mūsų klientui. Juristo konsultacija TEMIDIS advokatų komandoje - tai teisinė pagalba Jums bet kurioje situacijoje. Patikėkite savo teisines problemas profesionalams - susisiekite su mumis. 

Juristo konsultacija


APIE MUS


Su TEMIDIS lengva priimti geriausią sprendimą

Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų rūpesčius ir padėtume rasti geriausią sprendimą jūsų atveju. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, todėl galite būti tikri, kad Jūsų verslo ir asmeniniais reikalais bus pasirūpinta tinkamai. Esame advokatų komanda, kurios specializacija yra paslaugų teikimas privatiems klientams ir įvairaus dydžio įmonėms. Padėjome tūkstančiams žmonių pasiekti savo tikslus ir rasti geriausius sprendimus..


Mūsų teisininkai yra ekspertai, todėl sugeba rasti tinkamą sprendimą jūsų bylai ar problemai ir žino, kaip tai padaryti efektyviai - greitai ir nebrangiai. Turime patirties dirbant su klientais iš įvairių gyvenimo sričių, todėl galime jums padėti, nesvarbu, su kokio pobūdžio teisiniais iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar tai būtų komercinis bylinėjimasis, ar įmonių sutartys, ar sužalojimas – mes jums padėsime!


Mes tikime efektyvumu

Teikiame teisines paslaugas asmenims ir įmonėms, įskaitant:

– Žmones, patekusius į autoįvykius ir kuriems reikia pagalbos gauti kompensaciją

– Smulkaus verslo savininkams, ieškantiems teisinių patarimų, kaip steigti savo įmonę ar plėsti veiklą

– Asmenims, kurie buvo suimti ir kuriems reikia patyrusio advokato.

Pagalba civilinėse ir baudžiamosiose bylose;

Sutarčių ir susitarimų rengimas;

Atstovavimas teisminiuose procesuose (įskaitant arbitražą) dėl bankroto ir nemokumo, taip pat ginčuose, susijusiuose su šeimos teise;

Mokesčių konsultacijos.


Siūlome pagalbą visais teisinio proceso aspektais: nuo dokumentų rengimo iki liudytojų paieškos teisminėse bylose ir prireikus net kreipimosi į teismą. Nesvarbu, kokioje byloje esate įsivėlęs – baudžiamojoje ar civilinėje – mes esame dėl Jūsų! Todėl stengiamės, kad kiekviena su mumis praleisto laiko sekundė būtų svarbi ir kiekvienas mūsų paslaugoms išleistas centas būtų to vertas.


Kai jums reikia advokato Vilniuje, Lietuvoje TEMIDIS yra teisingas pasirinkimas.

Didžiuojamės galėdami teikti aiškų, glaustą bendravimą su savo klientais, todėl galite būti tikri, kad sakydami „viskuo pasirūpinsime“, tai ir turime omenyje. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos skyryboms ar testamento sudarymui, mūsų teisininkų komanda padės jums kiekviename žingsnyje.


Žinome, kaip svarbu jums priimti geriausius sprendimus sau, savo verslui ir šeimai, ir esame čia, kad padėtume tai padaryti.  Suprantame, koks įtemptas gali būti teisinių problemų sprendimas, ir norime užtikrinti, kad turėtumėte viską, ko reikia, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą dėl tolesnių veiksmų. Kai jums reikia advokato, nėra laiko gaišti. Komandoje TEMIDIS tikime, kad jūsų laikas ir pinigai yra brangūs. Siūlome visas paslaugas po vienu stogu, kad su kuo mažiau vargo gautumėte efektyviausių rezultatų. 


Tikime, kad kiekvienas klientas nusipelno didžiausio mūsų dėmesio ir pastangų. Skirsime laiko atidžiai išklausyti, ką norite pasakyti, paaiškinti, kaip jūsų situacijai taikomi įstatymai, ir sąžiningai patarti, kaip galime dirbti kartu, kad pasiektume jūsų poreikius atitinkantį rezultatą. Ir jei negalėsime jums padėti sprendžiant jūsų atvejo, iš anksto jums pasakysime, kad nereikėtų gaišti laiko ar išleisti pinigų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948043