Atstovavimas teisme Vilniuje - TEMIDIS

Gavote kvietimą dalyvauti teismo procese? Arba ruošiate procesinius dokumentus? O gal norite pateikti ieškinį teismui? Galite atlikti visus šiuos veiksmus savarankiškai, tačiau tai gali atimti laiko ir energijos, o klaidos - kainuoti brangiai. Patikėkite savo teisinius rūpesčius specialistams, kurie žino visus niuansus ir subtilybes, kad Jūsų teisinės problemos būtų išspręstos greitai, lengvai ir be papildomų rūpesčių. Atstovavimas teisme ir teisinių paslaugų teikimas advokatų komandoje TEMIDIS. Kiekvienas turi teisę ginti savo interesus, tačiau pasitaiko situacijų, kai dėl tam tikrų objektyvių priežasčių asmuo negali dalyvauti teismo procese arba neturi pakankamai kompetencijos apginti savo teises ir interesus. Tokiais ir kitais atvejais atstovavimas teisme - patikimiausias sprendimas. 

Advokatų kontora


Atstovavimas teisme: kodėl verta rinktis advokatus? 

Atstovavimas teisme - tai profesionali advokato veikla, skirta apginti klientų teises ir interesus dalyvaujant nagrinėjamoje byloje. Advokato atstovavimas teisme leis sutaupyti laiko nagrinėjant įstatymus ir ruošiant reikiamus dokumentus ir, svarbiausia, pasitelkiant specifines teisines žinias ir teisinę praktiką, įvertinti Jūsų situaciją ir sudaryti veiksmingiausią strategiją bei atstovauti Jūsų interesus net Jums nedalyvaujant teisme. Atstovavimas teisme suvokiamas, kaip įgaliojimas atstovauti kito asmens interesus ir teises teismo procese, t.y. įgaliotas veikimas teisme kito asmens vardu. Įgaliotas asmuo atlieka visus procesinius veiksmus numatytus pagal įstatymą, kuriuos atlikti turėtų asmuo, kuriam atstovaujama, išskyrus įstatyme numatytas išimtis. Advokatų komanda Vilniuje TEMIDIS teikia visapusiškas teisines paslaugas, tarp kurių atstovavimas teisme. Registruokitės konsultacijai

 

Registracija
Internetu arba +37065948043

 


Kam reikalingas atstovavimas teisme? 

Pagal įstatymą kiekvienas turi teisę gintis ir gali ginti savo interesus teisme savarankiškai be advokato pagalbos. Tačiau, jei priešinga pusė pasamdė patyrusį teisininką atstovauti jo interesus, greičiausiai, pasiekti norimo rezultato Jums nepavyks. Tokiais atvejais atstovavimas teisme yra būtinas. Taigi, atstovavimas teisme yra reikalingas, kai: 


  • Norite pateikti ieškinį teismui, kasacinį ar apeliacinį skundą.
  • Jums buvo iškelta byla ir norite apginti savo teises ir interesus.
  • Jus gavote kvietimą atvykti į teismą ir dalyvauti procese, kaip trečiasis asmuo, tačiau nežinote kaip elgtis teismo posėdyje ir ką sakyti.

Tokiose situacijose patartina kreiptis į teisės srities specialistus ir patikėti šiuos rūpesčius ekspertams. Gerai apgalvota strategija gali padėti pasiekti norimo rezultato, apsaugoti Jūsų interesus ir patenkinti lūkesčius. Tačiau tik turintys žinių ir patirties panašiose bylose specialistas galės numatyti perspektyvas ir kompetentingai parengti veiksmų planą, kuris padėtų pasiekti tinkamiausio rezultato. 


Advokatų komanda TEMIDIS: atstovavimo teisme privalumai

Teisinių procesų išmanymas, specifikos žinojimas ir atstovavimo teismuose patirtis leidžia mūsų teisininkų komandai pasiekti geriausių rezultatų nagrinėjant bylas teismuose. Vienas iš pagrindinių mūsų darbo kriterijus - individualus požiūris į kiekvieną klientą ir jo situaciją. Skiriame detalų dėmesį kliento problemos analizei, įvertiname situaciją ir randame optimaliausią ir tinkamiausią sprendimą. Atstovavimas teisme turi savų privalumų:


  • Jūsų interesus ir teises atstovauja specialistai, turintys patirties nagrinėjant tokio pobūdžio bylas.
  • Išsami Jūsų situacijos analizė, įvertinimas ir optimalių sprendimų parinkimas.
  • Sisteminis ir integruotas požiūris į problemą.
  • Teisiškai taisyklingai parengti dokumentai.
  • Didesnė tikimybė pasiekti norimų rezultatų.

Advokatų komanda TEMIDIS - kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys ekspertai. Konsultuojame įvairiais teisiniais klausimais ir teikiame teisines paslaugas skirtingose teisės srityse. Advokatų komanda TEMIDIS apjungė įvairių sričių teisininkus, kurie dalijasi savo žiniomis ir patirtimi, kad galėtų operatyviai ir efektyviai padėti kiekvienam klientui. Džiaugiamės, galėdami suteikti mūsų klientams kokybiškas kompleksines teisines paslaugas. Vadovaujamės konfidencialumo, aukščiausios etikos ir moralės, abipusio pasitikėjimo ir pagarbos principais. Susisiekite su mumis.

Advokatų kontora


APIE MUS


Su TEMIDIS lengva priimti geriausią sprendimą

Dirbame su jumis, kad suprastume jūsų rūpesčius ir padėtume rasti geriausią sprendimą jūsų atveju. Mūsų teisininkai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, todėl galite būti tikri, kad Jūsų verslo ir asmeniniais reikalais bus pasirūpinta tinkamai. Esame advokatų komanda, kurios specializacija yra paslaugų teikimas privatiems klientams ir įvairaus dydžio įmonėms. Padėjome tūkstančiams žmonių pasiekti savo tikslus ir rasti geriausius sprendimus..


Mūsų teisininkai yra ekspertai, todėl sugeba rasti tinkamą sprendimą jūsų bylai ar problemai ir žino, kaip tai padaryti efektyviai - greitai ir nebrangiai. Turime patirties dirbant su klientais iš įvairių gyvenimo sričių, todėl galime jums padėti, nesvarbu, su kokio pobūdžio teisiniais iššūkiais susiduriate. Nesvarbu, ar tai būtų komercinis bylinėjimasis, ar įmonių sutartys, ar sužalojimas – mes jums padėsime!


Mes tikime efektyvumu

Teikiame teisines paslaugas asmenims ir įmonėms, įskaitant:

– Žmones, patekusius į autoįvykius ir kuriems reikia pagalbos gauti kompensaciją

– Smulkaus verslo savininkams, ieškantiems teisinių patarimų, kaip steigti savo įmonę ar plėsti veiklą

– Asmenims, kurie buvo suimti ir kuriems reikia patyrusio advokato.

Pagalba civilinėse ir baudžiamosiose bylose;

Sutarčių ir susitarimų rengimas;

Atstovavimas teisminiuose procesuose (įskaitant arbitražą) dėl bankroto ir nemokumo, taip pat ginčuose, susijusiuose su šeimos teise;

Mokesčių konsultacijos.


Siūlome pagalbą visais teisinio proceso aspektais: nuo dokumentų rengimo iki liudytojų paieškos teisminėse bylose ir prireikus net kreipimosi į teismą. Nesvarbu, kokioje byloje esate įsivėlęs – baudžiamojoje ar civilinėje – mes esame dėl Jūsų! Todėl stengiamės, kad kiekviena su mumis praleisto laiko sekundė būtų svarbi ir kiekvienas mūsų paslaugoms išleistas centas būtų to vertas.


Kai jums reikia advokato Vilniuje, Lietuvoje TEMIDIS yra teisingas pasirinkimas.

Didžiuojamės galėdami teikti aiškų, glaustą bendravimą su savo klientais, todėl galite būti tikri, kad sakydami „viskuo pasirūpinsime“, tai ir turime omenyje. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos skyryboms ar testamento sudarymui, mūsų teisininkų komanda padės jums kiekviename žingsnyje.


Žinome, kaip svarbu jums priimti geriausius sprendimus sau, savo verslui ir šeimai, ir esame čia, kad padėtume tai padaryti.  Suprantame, koks įtemptas gali būti teisinių problemų sprendimas, ir norime užtikrinti, kad turėtumėte viską, ko reikia, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą dėl tolesnių veiksmų. Kai jums reikia advokato, nėra laiko gaišti. Komandoje TEMIDIS tikime, kad jūsų laikas ir pinigai yra brangūs. Siūlome visas paslaugas po vienu stogu, kad su kuo mažiau vargo gautumėte efektyviausių rezultatų. 


Tikime, kad kiekvienas klientas nusipelno didžiausio mūsų dėmesio ir pastangų. Skirsime laiko atidžiai išklausyti, ką norite pasakyti, paaiškinti, kaip jūsų situacijai taikomi įstatymai, ir sąžiningai patarti, kaip galime dirbti kartu, kad pasiektume jūsų poreikius atitinkantį rezultatą. Ir jei negalėsime jums padėti sprendžiant jūsų atvejo, iš anksto jums pasakysime, kad nereikėtų gaišti laiko ar išleisti pinigų.


 

Registracija
Internetu arba +37065948043